دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

راهی به مقصود

راهی به مقصود

نویسنده: شرلی مک لین
مترجم: سهراب جمهری
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 258
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376 - دوره چاپ : 1

 

مروری بر کتاب

اجازه دهید از پایان ماجرا در لاوس وگاس شروع کنم.دوازدهم ماه ژوئیه سال 1974 بود و چند دقیقه از ساعت هشت بعدازظهر گذشته بود. من در جایگاه مخصوص هنرپیشه ها، پشت پرده یکی از بزرگ ترین سالن های رستوران_ تئاتر جهان در لاس وگاس در وسط صحرای خشک و وسیع نوادا، که در واقع نوعی سراب ارزش های آمریکایی است، ایستاده و منتظر ورود به صحنه نمایش بودم.

نویسنده در این کتاب به شرح دورانی از زندگی خود می‌پردازد که در اوج شهرت سینمایی، ناگهان از برج‌های طلایی هالیوود کناره گیری می‌کند و به‌طور جدی وارد دنیای سیاست و جمعیت دفاع از حقوق زنان آمریکا می‌شود. وی بعد از شکست در برابر ریچارد نیکسون، در رأس هیأتی از زنان آمریکایی عازم چین می‌شود و در آنجا به قدری تحت تأثیر مشاهداتش قرار می‌گیرد که در خود فرو می‌رود و به شناخت‌های جدیدی دست می‌یابد.

همین خودشناسی بیشتر باعث می‌شود که او به استعداد خود بیاندیشد و تصمیم بگیرد از طریق انجام کارهایی که توانایی بالقوه آنها را دارد، به اهداف بالاتری برسد و راه‌های دیگر را برای نیل به مقصود کنار بگذارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات