منو
سبد خرید

بلاگ RSS Feed

26 Sep نگاهى به داستان سرنوشت يک انسان
0 2225
مردي كه براي ديدار از منطقه اي قزاق نشين به آن ديار سفر كرده با مردي مسن و پسر كوچكش آشنا مي شود و داستان زندگي پر رنج او را از زبانش مي شنود، مردي كه زن و دو دختر و پسرش را در جنگ از دست داده و حالا اين پسر كوچك را (كه او هم يتيم و بي پناه است) بزرگ مي كند. مرد مسن از خاطرات خود در ميدان نبرد و اسا..
26 Sep نگاهى به داستان زنگ ها برای که به صدا در می آیند
1 1872
داستان در باب جنگ داخلي اسپانياست، جايي كه مردم آزادي خواه و مبارز اسپانيا در كنار گروهان هاي بين المللي (متشكل از آزاديخواهان آمريكايي، فرانسوي، انگليسي و...) عليه حكومت فاشيستي ژنرال فرانكو مبارزه مي كنند و قهرمان داستان رابرت جوردان هم يك آمريكايي است كه از مقام استادي دانشگاه دست شسته و براي آزا..
26 Sep نگاهى به داستان نشان سرخ دلیری
0 1378
اين كتاب در 1895 توسط استيفن كرين نوشته شده است. هنري فليمينگ كه جواني روستايي و اهل نيويورك است، داوطلبانه وارد ارتش متحد مي شود. ابتدا چون از جنگ و تيراندازي خبري نيست، هنري جوان بسيار مغرور و متكبر است و به همه چيز به ديده استهزا مي نگرد، اما چندي بعد كه جنگي در چانسلور سويل در شرف وقوع است، ترس ..
26 Sep نگاهى به داستان موبی دیک
0 1581
اين كتاب در 1851 توسط هرمان ملويل نوشته شد. ايشميل به عنوان يك سياد نهنگ با كشتي پيكود خارج از نانتوكت دريانوردي مي كند. كاپيتن آهاب كه صورتي خشن و ساق پايي همچون عاج دارد، ارباب كشتي پيكود محسوب مي شود. ناگهان معلوم مي گردد كه رفت و آمد ايشميل، يك گشت عادي براي يك نهنگ نيست. ساق پاي آهاب را نهنگ سف..
26 Sep نگاهى به داستان مادام بواری
0 1363
امارئو دختر يك زارع نرماندي، با دكتر شارل بواري كه جواني كودن و نامطلوب است، ازدواج مي كند. طبيعتاً اين ازدواج با شكست مواجه مي شود، چه «اما» در طلب خوشبختي است كه درباره آن در كتاب ها مطالبي خوانده و يا از مردم مطالبي شنيده. «اما» از زندگي خسته كننده در آن شهر كوچك بسيار ناراضي است و به همين دليل پ..
27 Aug نگاهی به داستان روشنایی در ماه اوت
admin 0 1750
این کتاب در 1932 توسط ویلیام فاکنر نوشته شده است.در پشت حقایق قتل جوانا بردن چهل ویک ساله به دست جو کریسمس سیاه پوست و پس از آن دستگیری، فرار و مرگ وحشیانه اش به دست پرسی گریم افسر اداره پلیس ایالتی، داستانی تیره و غم آلود از زندگی تراژیک او قرار گرفته است. داستان با لینا گرو دختر یتیمی که حامله است..
27 Aug نگاهی به داستان کمدی الهی
admin 0 1562
این کتاب به سه بخش بزرگ تقسیم می شود: دوزخ، برزخ و بهشت که هر بخش شامل سی وسه فصل است. در مقدمه کتاب شاعر شرح می دهد که خود را در جنگلی پیچ درپیچ و تاریک «که نشانه ای از گمراهی است» می یابد. در بیرون جنگ تپه ای نورانی به چشم می خورد ولی یک پلنگ، یک شیر و یک گرگ راه او را سد نموده اند. در این هنگام و..
27 Aug نگاهی به داستان فاسق خانم چترلی
admin 0 1671
اين كتاب مشهورترين اثر ديويد هربرت لارنس نويسنده بزرگ انگليسي است كه در سال 1944 انتشار يافت و بلافاصله نسخه سانسورنشده آن در انگلستان و آمريكا توقيف شد. بعداً در فلورانس و فرانسه نسخه هايي از آن چاپ شد و در دسترس علاقه مندان قرار گرفت حتي نسخه سانسور شده اين كتاب، داستان بي پرده اي از عشق هاي جسمان..
27 Aug نگاهی به داستان 1984
admin 0 1219
داستان در لندن 1984، لندنی تخیلی که درواقع روسیه سوسیالیستی تحت قیمومت استالین را تداعی می کند، واقع می شود. وینستون اسمیت یک کارمند جزء حزب است که در دستگاه بروکراسی (دیوانسالاری) عظیم خاص نظام سوسیالیستی وظیفه تغییر و اصلاح اخبار گذشته را برعهده دارد به نحوی که با پیش گویی ها و اطلاعات حزب تطابق ک..
27 Aug نگاهی به داستان مرشد و مارگاریتا
admin 0 1184
اثر جاودانی میخائیل بولگاکف از سه داستان مجزا و درعین حال در هم تنیده و مرتبط با هم تشکیل شده است. شرح کامل سفر ابلیس و بندگانش در قالب پرفسور ولند و گربه اعجاب انگیز یا کروویوف ساحر به مسکو، عشق خالص و ناب مرشد و مارگریتا و درنهایت ماجرای پونتیس پلاطس پنجمین حاکم اورشلیم و مصلوب شدن حضرت عیسی مسیح(..
27 Aug نگاهی به داستان در جست وجوی زمان های گمشده
admin 0 1235
این کتاب که توسط مارسل پروست نوشته شده در شش جلد و در مدت نه سال «1927 - 1918» انتشار یافته است.راه سوان عنوان نخستین جلد از این کتاب عظیم و پیچیده است. مارسل درحالی که در رختخواب دراز کشیده و خوابش نمی برد، به یاد ایامی می افتد که بچه ای لطیف و احساساتی بود و در دهکده عمر می گذراند. هر شب درحالی که..
27 Aug نگاهی به داستان تصویر دوریان گری
admin 0 1228
این کتاب در سال 1891 توسط اسکار فینگال افلاهرتی ویلز وایلد نوشته شد. تصویر دوریان گری سرگذشت جوان زیبارویی به نام دوریان گری می باشد که نقاشی هنرمند به نام بازیل هالورد از صورت او تصویری تهیه کرده است. این تصویر به تصدیق همه اثری فناناپذیر و فوق عالی است و چون هیچ فرقی با مدل اصلیش ندارد، آینه زندگی..
نمايش 1 تا 12 از 47 (4 صفحه)

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات