منو
سبد خرید

Iranian painting: a selected bibliography

Iranian painting: a selected bibliography
Iranian painting: a selected bibliography
  • موجودی: موجود
  • مدل: 123091 - 103/3
  • وزن: 0.10kg
120,000 ریال

Iranian painting: a selected bibliography

نویسنده: رامین خانبگی
ناشر: SPCAI
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 75
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1382 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

کتاب شناسی حاصل زحمات چندین ساله آقای دکترخانبگی است .در این کتاب شناسی سعی شده است بیشتر منابعی که در جهان به زبان های اصلی نوشته و تدوین شده است ، برای اطلاع رسانی بهتر به شکل حاضر فراهم گردد .

با توجه به آن که کتاب شناسی ها از ضروری ترین و اصلی ترین وسایل و ابزار تحقیق به شمار می روند ، بخش تحقیق و پژوهش موسسه فرهنگی هنری سپید پیام ، طرح تهیه و تدوین کتاب شناسی کرد و کردستان را در برنامه های خود قرار داد تا پژوهشگران علاقه مند را یاری نماید و آثار و نوشته های مربوط به موضوع فوق را در یک مجموعه گردآوری ، ثبت و ضبط نماید .

تدوین حاضر، "کتاب شناسی نقاشی ایرانی" است که با الفبای انگلیسی و بر حسب نام و نام خانوادگی مولف گرد آمده است. کتاب شناسی حاضر به زبان اصلی اروپایی تدوین شده است. برای معرفی اثر، به ترتیب، عنوان کتاب یا مقاله، نام مترجم یا ویراستار، محل نشر، نام ناشر، و سال انتشار درج گردیده است. هر منبع با کلیدواژه‌هایی در خصوص موضوعات مطرح شده همراه است. دو نمایه پایانی کتاب مربوط به فهرست عنوان‌ها و موضوعات مندرج در کتاب است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات