دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

زمینه روان شناسی سانتراک ؛ دو جلدی

زمینه روانشناسی سانتراک

نویسنده: جان دبلیو سانتراک
مترجم: مهرداد فیروزبخت
ناشر: رسا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1001
اندازه کتاب: رحلی  - سال انتشار: 1397 _ 1392 - دوره چاپ: 10 _ 6

 

مروری بر کتاب

مصور - تعدادی رنگی

زمینه روان شناسی سانتراک شیوه آموزشی خاصی دارد که واحد درسی روان شناسی عمومی و روان شناسی مقدماتی را بری دانشجویان روان شناسی و رشته های وابسته، آسان و لذتبخش می کند.

جان دبلیو. سانتراک در این کتاب درسی پرفروش، ضمن مطرح کردن نظریات مهم و اصلی هر مبحث از پرداختن به تحقیقات غافل و کتابی در اختیار دانشجویان و مدرسان می گذارد که نیازهای درسی آنان را کاملاً برآورده می کند، بی آن که دانشجو از خواندن آن خسته شود و مدرس در تدریس آن دچار مشکل شود....

اگر از دانشجویان سوال کنید چرا دانشگاه آمده اند، جواب های مختلفی می شنوید. عده ای برای  رشد و تعالی خود آمده اند،عده ای برای کار پیداکردن وعده ای برای به دست آوردن دل دوستان یا خانواده شان و خلاصه خیلی دلایل دیگر. اما به هر دلیلی که وارد دانشگاه شده باشند انتظار دارند تحصیل  در دانشگاه برای آنها یک تجربه مثبت و ارزشمند باشد. با این وصف ،بسیاری از دانشجویان نمی توانند از وقت شان در دانشگاه ،حداکثر بهره را ببرند. آنها معمولا احساس می کنند نمی توانند کاری را که باید انجام بدهند، انجام بدهند. در حالی که مسکل اصلی آنان این است که  نمی دانند آن را چطور انجام بدهند . توصیه ها وراهنمایی های زیر به شما کمک می کنند حداکثر بهره را ازدانشگاه ببرید.

نگرش درست 
در شروع ترم باید بگویید "درس می خوانم". با شروع ترم ،باید د رکلاس ها شرکت کنید و تکالیف تان را انجام بدهید . در این بین باید کارهای آسان و سختی انجام بدهید. عده ای از دانشجویان وقتی با مشکل و گرفتاری مواجه می شوند،تسلیم نمی شوند واز تلاش دست نمی کشند .عده ای هم از درس خواند دسنت می کشند و با سختی ها مبارزه نمی کنند. ملزم بودن به انجام دادن کارها ، مهمترین عامل موفقیت در دانشگاه است.


فهرست

روان شناسی چیست
روش های علمی روان شناسی
مبانی زیست شناختی رفتار
رشد انسان
احساس وادراک
حالات هشیاری
یادگیری
حافظه
زبان واندیشه

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات