دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

هیئت منصفه فراری

هیئت منصفه فراری

نویسنده: جان گریشام
مترجم: محمد قصاع
ناشر: پیکان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 552
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1375 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت :  درحد نو

 

مروری بر کتاب

درست ابتدای یک پروسه عادی، همان طور که در ابتدا به نظر می آمد،بود. پروسه دادخواهی به خاطر همکاری با تنباکو توسط یک بیوه میان سال آمریکایی کسی که به خاطر سرطان شش مرده برد صورت گرفت. بیشتر از ۵۰ مورد مشابه با دفاعیه موفق شده بودند. اما مشکل این مورد این بود که به عمومیت درمی آید که خطرات زیادی را در پی خواهد داشت. اگر دفاعیه ببازد، شرکت های تنباکو در روزهای آینده میلیون ها دادخواست همانند این را دریافت خواهد کرد.

به دلیل شرط بندی های بزرگ در این وقت هیئت منصفه خیلی با دقت انتخاب شد. با این وجود، در ابتدای این مورد هیئت منصفه از بیرون همچون که از داخل تحت فشار است. فشارهای مختلفی سعی بر تحمیل رای به هیئت منصفه هستند. در وسط این چیزها، مدیر دفاعیه یک تماسی را از یک خانم ناآشنایی دریافت کرد کسی که یک بازی بزرگ را افشا کرد.

جان گریشام در حقیقت نویسنده ای است که بسیاری از کتابهایش در ژانر حقوقی منتشر می شوند و اتفاقا پرونده پلیکان هم جزء همین ژانر بود ، در حقیقت پرونده پلیکان پرونده ای حقوقی را در داستانی جنایی و محیط زیستی پیش میبرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات