كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
زنان شیفته

زنان شیفته

نویسنده: رابین نوروود
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: پیکان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 175
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 ~ 1394 - دوره چاپ: 15 ~ 14

 

مروری بر کتاب

روانشناسی محبت بی تناسب

اگر شما هم درگیر همسری هستید که فکر و ذکرتان را به خود مشغول کرده ، بدانید که ریشه های این مشغله ذهنی به جای عشق هراس بوده است.

زنانی که اضطرارگونه و بیش از حد تناسب محبت می کنند پر از هراس هستند ، هراس از تنها شدن ، هراس از اینکه کسی آنها را دوست نداشته باشد ، هراس از اینکه ارزشمند نباشند ، نادیده انگاشته شوند و فراموش گردند. ما عشقمان را ارزانی مردها می کنیم به این امید که به پایان هراس برسیم.

اما اگر محبت تولید محبت متقابل نکند به هراسمان اضافه می شود . وقتی با روشی که انتخاب کرده ایم به خواسته خود نمی رسیم بیشتر محبت میکنیم و گرفتارعشق بی تناسب می شویم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زنان شیفته

  • ناشر: پیکان
  • کد کتاب: 89887 - 49/1
  • موجودی: در انبار
  • 130,000ریال
  • 115,000ریال

برچسب ها: رابین نوروود, مهدی قراچه داغی, روانشناسی زنان, جامعه شناسی زنان, روانشناسی اجتماعی, روانشناسی تحلیلی, کتاب زنان شیفته