دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

قانون جذب

قانون جذب

نویسنده: مایکل جی. لوسیر
مترجم: فرشته امینی رنجور
ناشر: آلاقلم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 120
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

گاهی تنها چند کلمه می‌تواند یک رابطه را ترمیم و گاهی آن را دگرگون کند؛ اما چطور می‌توانیم یاد بگیریم که در روابطمان فردی موفق باشیم. فردی که می‌تواند به خوبی و با وجود همه‌ی تضادها و مشکلات با افراد کنار بیاید و ارتباط سالمی برقرار کند. این موضوع یکی از دغدغه‌های بسیاری از افراد جامعه‌ی امروز است. چرا که ارتباط موثر بر پایه‌ی فهم و منطق می‌تواند هم در زندگی شخصی و هم در زندگی حرفه‌ای ما تاثیر به سزایی داشته باشد. مایکل لوسیر در کتاب قانون جذب از شیوه‌های پی‌ریزی روابطی سالم و بهتر می‌گوید.

بسیاری از افراد هستند که در ایجاد ارتباط با دیگران و یا در تحکیم ارتباط خود با دیگران مشکل دارند. این مشکل بیشتر به دلیل تضادهای افراد با یکدیگر به وجود میاید. مهارت‌های انطباقی که در این کتاب آموزش داده می‌شود به مخاطب انگیزه و روحیه می‌دهد تا شیوه ارتباط خود را با فرد یا گروه مقابل تطبیق دهند.

حجم کم کتاب حاضر باعث شده تا مطالب آن در عین مختصر بودن کامل و کاربردی باشد. خواندن کتاب قانون جذب در روابط در زمان بسیار کوتاهی امکان‌پذیر است و حتی افرادی که زمان زیادی برای خواندن کتاب‌های روانشناسی روابط ندارند می‌توانند در هر زمانی از مطالب این کتاب استفاده کنند. فرآیندها و قانون‌هایی که ارائه می‌شود بسیار ساده و آسان هستند و به افراد کمک می‌کند تا در روابط خود با همسر یا نامزد، خانواده، دوستان و همکاران به کار گرفته شود.

ممکن است ندانی اما قانونی مقتدر در زندگی تو سر گرم کا ر است که قانون جذب نام دارد و همین الان در حال جذب افراد و مشاغل و موقعیتها و ار تباطات در زندگی توست. این عالی نیست؟
این کتاب به تو یاد می دهد قانون جذب چگونه برای تو کار می کند، و می توانی با استفاده از آن تغییراتی در زندگی خودت ایجاد کنی و به آنچه می خواهی برسی.

با استفاده از قانون جذب:
ثروت را افزایش می دهی.
زوج دلخواهت را پیدا می کنی.
شغل دلخواهت را پیدا می کنی.
به اهدافت می رسی.
از جذب آنچه نمی خواهی، جلوگیری می کنی.

فهرست

بخش اول: سه موقعیت ارتباطی
بخش دوم: خود سنجی شیوه‌ی ارتباطی NLP
بخش سوم: برنامه‌نویسی نورونی - زبانی
بخش چهارم: تطبيق دادن گفتگوها
بخش پنجم: چهار روش برای ایجاد رابطه‌ی بهتر
بخش ششم: ایجاد رابطه در همه‌ی ابعاد زندگی
بخش هفتم: فنون خاصی که معلمان و مربیان می‌توانند برای ایجاد رابطه و تسریع یادگیری به کار ببرند

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات