دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

غلبه بر خشم

غلبه بر خشم

نویسنده: رونالد پاتر افرون , پاتریشیا پاتر افرون
مترجم:  مهدی مجردزاده کرمانی
ناشر: راه بین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 228
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1378 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

هر انسانی در بعضی شرایط، خشمگین می‌شود و برای مهار آن نیازمند رهنمودی خوب است. بسیاری از ما هرچند وقت یک بار دچار فوران خشم می‌شویم و نمی‌دانیم باید چه واکنشی نشان بدهیم. این کتاب به شما کمک می‌کند که بیاموزید چطور از عهده‌ی مدیریت چنین موقعیت‌های دشواری برآیید.

ما این کتاب را به سه بخش اصلی تقسیم کرده‌ایم. در بخش اول فصل‌هایی طراحی شده است که به شما کمک می‌کند موقعیت‌هایی را که باعث می‌شود دچار خشم شوید. نقطه‌ی رسیدن به آن‌ها و این‌که چطور عصبانیت و خشم موجب ایجاد مشکل برای شما و اطرافیانتان می‌شود. شناسایی کنید و در بخش دوم به شما کمک می‌شود اهدافی واقع‌گرایانه را برای مبارزه با خشم و عصبانیت تعیین کنید و در بخش سوم به هدف اصلی، یعنی یادگیری روش‌های اساسی برای مهار خشم می‌پردازیم که شامل روش‌هایی برای شناسایی عواطف و هیجانات خود و دیگران است و همچنین توانایی قرار دادن خودتان در موقعیت دیگران و درک شرایط آنان و نیز بخشیدن خودتان در مواقعی که برای بروز خشم به شدت خویشتن را سرزنش می‌کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات