كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
راهبردهای توانمندسازی جهان اسلام در علم و فناوری

راهبردهای توانمندسازی جهان اسلام در علم و فناوری

نویسنده: محمدرضا هدایتی
ناشر: دانشگاه امام حسین (ع)
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 527
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

این کتاب طراحی و تدوین نقشه راه توانمندسازی جهان اسلام (کشورهای همسو و جامعه هدف در محدوده جغرافیایی چشم انداز نظام) در حوزه علم و فناوری را در جهت عمق بخشی انقلاب اسلامی دنبال نموده است. سوال اصلی پژوهش عبارت است از : «نقشه راه و مدل راهبردی توانمندسازی جهان اسلام (در محدوده چشم انداز کشور) در عرصه علم و فناوری در عمق بخشی انقلاب اسلامی کدام است؟»

این پژوهش به روش توصیفی - تحلیلی انجام شده و از لحاظ هدف تحقیق ، در زمره «مطالعات کاربردی» جای گرفته و به دنبال مشخص نمودن ابعاد ، مولفه ها و شاخص های توانمندسازی مسلمانان و به خصوص کشورهای محدوده چشم انداز نظام در عرصه علم و فناوری از طریق الگوی «مدیریت راهبردی متوازن» تحت عنوان «رویکرد (کارت) امتیازی متوازن» از نگاه خبرنگاران دانشگاهی و مدیران اجرایی کشور و برخی از اندیشمندان سایر کشورها می باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راهبردهای توانمندسازی جهان اسلام در علم و فناوری

  • 250,000ریال

برچسب ها: محمدرضا هدایتی, سیاست بین الملل, روابط بین الملل, جامعه شناسی ایران, جامعه شناسی اسلام, کتاب راهبردهای توانمندسازی جهان اسلام در علم و فناوری