دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

دایره کامل ؛ زرکوب

دایره کامل 

نویسنده: دانیل استیل
مترجم: مریم بیات
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 416
اندازه کتاب: رقعی گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1372 - دوره چاپ: 2

کمیاب - کیفیت: نو ؛ لبه روکش کتاب سائیدگی مختصری دارد

 

مروری بر کتاب

تانا رابرتس با پشت سر گذاشتن دوران کودکی تلخ و ناخشنود از تماشای زندگی مادر، تصمیم می گیرد زندگی بهتری برای خود بسازد. وی تنها فرزند جین و اندرو است. ثمره ازدواجی که بیشتر از یک هفته از آغاز آن نگذشته بود. ولی به واسطه اعزام اندرو به جنگ خیلی دوام نیاورد و پس از گذشت هشت ماه با خبر کشته شدن وی پایان یافت. از آن به بعد جین به تنهایی مسئولیت تانا را به عهده گرفت.

بعد از مدتی جین با فرد ثروتمندی به نام آرتور دارنینگ آشنا شد. جین مدت دوازده سال با آقای دارنینگ زندگی می کرد اما آقای دارنینگ تن به ازدواج با جین نمی داد. آرتور از ازدواج قبلی خود صاحب  دو فرزند به نامهای آنی و بیلی است که دو و چهار سال از تانا بزرگتر هستند.

تانا دختر زیبایی است که به سن ۱۷ سالگی رسیده است و در یکی از مهمانیهای مجلل و پرهزینه خانوادگی شرکت کرده است. اما متاسفانه توسط برادر تاتنی خود مورد تجاوز قرار می گیرد. حقیقتی که هیچگاه توسط مادرش پذیرفته نمی شود.

رمانی از دانیل استیل که به مسئله ازدواج کردن یا مجرد ماندن می‌پردازد. قهرمان داستان، تانا رابرتس، دختری سرسخت و مقاوم است که در نوجوانی حوادث تلخی را تجربه کرده و قصد طغیان در برابر غرایز بشری و قوانین طبیعی را دارد و تنها خواسته‌اش رسیدن به اهداف و جاه‌طلبی‌هایش می‌باشد. اما آیا فقط نیمی از دایره برای دستیابی به زندگی مطلوب کفایت می‌کند؟

تانا در رشته حقوق تحصیل می کند و یک وکیل زبده می گردد. در این میان سعی می کند که با ایجاد رابطه با مردان بتواند خلا ازدواج در زندگی خود را پر کند.  خلایی که مادرش بسیار به آن اهمیت می داد. اما به نظر می رسد که علاقه بیش از حد وی به کارش او را از رسیدن به این امر باز  می دارد اگرچه در این مدت با بیش از چهار یا پنج نفر رابطه برقرار می کند اما هر یک به نوعی به مشکل برمی خورد و منجر به ازدواج نمی گردد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات