دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

تویی که سرزمین ات اینجا نیست

تویی که سرزمین ات اینجا نیست
درحال حاضر موجود نمی باشد

تویی که سرزمین ات اینجا نیست

نویسنده: محمدآصف سلطان زاده
ناشر: آگه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 216
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

هشت داستان 

محمد آصف سلطان‌زاده، نویسنده افغان است. «تویی که سرزمین‌ات اینجا نیست» چهارمین کتابی است که از محمد آصف سلطان‌زاده، داستان نویس افغان درایران منتشرمی‌شود. او سالها پیش ازافغانستان به ایران مهاجرت کرد و به کار درخیاط‌ خانه‌ها پرداخت و پس از سال‌ها زندگی در ایران، در ۱۳۸۰ نیز از ایران به دانمارک رفت و اینک مقیم دانمارک است.

نوع داستان نویسی محمد آصف سلطان‌زاده شاخه‌ای ازداستان‌نویسی فارسی محسوب می‌شود که گرچه آبشخورهای مشترکی با داستان‌نویسی فارسی در ایران دارد، تمایزاتی نیز با این شیوه‌‌ داستان‌نویسی دارد. می‌توان داستان فارسی را به سه شاخه‌‌ ایرانی، افغانستانی و تاجیکستانی تقسیم کرد. البته سلطان زاده داستان نویسی را در ایران شروع کرده و نخستین مجموعه داستانش را در ۱۳۷۹ و زمان اقامت در ایران به چاپ رساند.

او همچنین کتاب‌‎های دوم، سوم وچهارمش را گرچه درخارج ازایران(عمدتا دانمارک) نوشته، ولی این کتاب‌ها را در ایران هم منتشر کرده است.فضای بیشتر داستان‌های مجموعه «تویی که سرزمین‌ات اینجا نیست» شهرهای جنگ زده افغانستان درجریان جنگ‌های داخلی آن کشور است و روایت خونبار و وحشتناکی که راوی از آن فضا ارائه می‌کند، سند جامعه‌شناختی مهمی است از وضعیت داخلی افغانستان طی این سال‌ها.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات