دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

آموزش احکام ؛ ویژه دختران

آموزش احکام

نویسنده: محمدحسین فلاح زاده
ناشر: دلیل ما
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 288
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 52


مروری بر کتاب

ویژه دختران ؛ سطح متوسط

مطابق با فتاوای مراجع تقلید آیات : سید علی حسینی خامنه ای ، سید علی حسینی سیستانی ، سید موسی شبیری زنجانی ، لطف الله صافی گلپایگانی ، ناصر مکارم شیرازی ، حسین نوری همدانی ، دامت برکاتهم

دستیابی به رشد و کمال و پرواز در آسمان رستگاری و سعادت ، تنها در پرتو علم و عمل به دستورات و رهنمودهای اسلام عزیز و حرکت بر صراط روشن آیین محمدی (ص) امکان پذیر است. اسلام دینی کامل ، صالح و به هم پیوسته است و روح عطشناک جوان برای یافتن پاسخ به پرسش‌هایش همواره در پی مرجعی قابل اعتماد است.

آنچه امروزه به نام «رساله توضیح المسائل» از مراجع تقلید در دسترس مردم قرار می‌گیرد ، از ثمرات رنج و تلاش‌های فراوان ایشان است ؛ و از آنجا که برای مطالعه و مراجعه عموم و بیش از پنجاه سال پیش (از لحاظ نثر) نگاشته شده تغییر چندانی در شیوه نگارش آن داده نشده است. لذا نسل جوان نمی‌تواند با لغات مشکل و نامانوس و عبارت‌های پیچیده آن رساله‌ها ارتباط برقرار کند.

برای رفع نیاز نسل امروز و برای پاسخگویی به بخشی از سؤالات جوانان در باب مسائل فقهی و احکام و عبادات ، کتاب «آموزش احکام ویژه دختران» تدوین شده که دختران را در راه استفاده بهتر از رساله‌های عملیه کمک می‌کند و در عین حال امکان شناخت نظر مراجع بزرگ تقلید را برای مقلدان آنان فراهم می‌آورد.

این کتاب پس از بیست سال چاپ و انتشار جایگاه مناسبی در میان علاقمندان یافته است و با توجه به نثر روان و تقسیم بندی درسی در 47 عنوان، جذابیت بسیاری برای استادان و دانش آموزان ایجاد کرده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات