دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

هلاک و هستی

هلاک و هستی

نویسنده: نسرین قدیری (کافی)
ناشر: ذهن آویز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 450
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 1 ~ 2

کیفیت : در حد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب

گیتی دختر جوان و زیبایی بود که چشم همه ی پسرهای فامیل به دنبالش بود وقتی گیتی دیپلم گرفت شروین و مهرداد برای خواستگاری پیش قدم شدند اما گیتی توجه خاصی نسبت به آنها نداشت . گیتی سال دوم دانشگاه بود که برادر کوچکش به ایران امد تا ازدواج کند ، در مراسم عروسی کامران گیتی با دوست او روزبه آشنا شد روزبه در همان دیدار عاشق گیتی شد و آن قدر به گیتی محبت کرد که او هم نسبت به او علاقه مند شد اما مشکل اصلی این بود که روزبه باید تا یک ماه دیگر به آمریکا برمیگشت ….

...گیتی دیگر از مردم فراری نیست. گیتی دیگر از دوستان جدید و قدیمش فرار نمی‌کند. او سالهاست که به زندگی عادی‌اش برگشته و در کنار سعید مهرابی از یک زندگی سرشار از مهر و فداکاری برخوردار است. گیتی خوشبخت است. در آسمان آبی و صاف نیک‌بختی پرواز می‌کند و بر کوه بزرگ و حمایتگر زندگی‌اش، شوهرش، تکیه داده است. گیتی مدتهاست که از انزوا و تنهایی‌اش بیرون آمده است. همه را دوست دارد، همه را ملاقات می‌کند و مثل سابق بذر مهر و دوستی می‌پاشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات