دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

موبایل

موبایل

نویسنده: اینگو شولتسه
مترجم: محمود حسینی زاد
ناشر: افق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 280
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

داستان هایی در سبک و سیاق گذشته

حس زندگی در این کتاب کاملا مشهود است به این معنا که وقتی داستان را می خوانید بیشتر حس می کنید یک داستان واقعی یا یک تجربه نویسنده را می خوانید که در عالم واقعیت به راستی اتفاق افتاده است ؛ گویی نویسنده بیوگرافی خود را نوشته است. در این کتاب به وفور با کشورهای خارجی می توان برخورد کرد به ویژه دو داستان در کشور استونی و مصر اتفاق می افتد.

در این کتاب شولتسه خود را محدود به هیچ قید و بندی اعم از خط قرمز یا...نکرده است . بطور مثال در داستان خود به راحتی از پاکت های مارک فلان شرکت یا اسم فلان فروشگاه صحبت می کند و گویی باز هم شرکت ها برای اینکه اسم خودشان در این کتاب بیاید به شولتسه پول داده اند...

پی آمدهای اتحاد دو آلمان و فروپاشی دیوار میان شرق و غرب آلمان و اروپا موضوع چند رمان و داستان کوتاه اینگونه شولتسه است از جمله در بیشتر داستان های مجموعه موبایل در چند داستان هم شولتسه خودش یعنی شولتسه نویسنده را روایت میکند و شخصیت های متعددی از خوش به دست می دهد.

اینگونه شولتسه 1962 در درسدن آلمان چشم به جهان گشود در رشته زبان شناسی کلاسیک تحصیل کرد و مدتی نیز در نشریه های مختلف کار میکرد شولتسه مدتی در سن پترزبورگ و نیویورک اقامت کرده اما اکنون در برلین زندگی میکند این نویسنده ی آلمانی برنده ی چند جایزه ی ادبی از جمله جایزه ی نمایشگاه کتاب لایپزیک برای مجموعه موبایل است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات