دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

مردان مریخی زنان ونوسی

مردان مریخی ، زنان ونوسی

نویسنده: جان گری
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: البرز - پیگان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 357
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376 ~ 1374 - دوره چاپ: 10 ~ 2

کیفیت : در حد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب

چگونه روابط زناشوئی خود را بهبود ببخشیم ؟

روزی روزگاری مریخی ها و ونوسی ها با هم دیدار کردند، عاشق هم شدند و به خاطر این که به تفاوت های یکدیگر احترام می گذاشتند و این تفاوت ها را می پذیرفتند، روابط بسیار شاد و آرامش بخشی با هم برقرار کردند. تا این که به زمین آمدند و فراموشی کار خودش را کرد: آن ها از یاد بردند که به سیاره هایی متفاوت تعلق دارند.

این کتاب که بر اساس سال ها تجربه در مشاوره به افراد و زوج ها به وجود آمده، به میلیون ها زوج در سراسر جهان کمک کرده تا روابط خود را دگرگون سازند. این کتاب استثنایی که اکنون به عنوان یک اثر کلاسیک مدرن در نظر گرفته می شود، به مردان و زنان کمک کرده این موضوع را درک کنند که چقدر می توانند از نظر شیوه ی ارتباط، نیازهای عاطفی و ساختارهای رفتاری با جنس مخالف خود متفاوت باشند. کتاب مردان مریخی زنان ونوسی، اسرار داشتن ارتباطی با آرامش و درک را در اختیار مخاطبین قرار می دهد و به زوج ها کمک می کند تا به صمیمیت و نزدیکی در رابطه شان، شانسی دوباره برای رشد بدهند.

فرض کنید که مردان متعلق به سیاره ی مریخ و زنان متعلق به سیاره ی ونوس اند. سال های پیش روزی مریخی ها با تلسکوپ های شان به دیگرسیارات نگاه می کردند که ناگهان ونوسی ها را کشف کردند.

با دیدن ونوسی ها احساساتی در آنها بیدار شد که تا قبل از آن در خود سراغ نداشتند.
مریخی ها شیفته ی ونوسی ها شدند و بی درنگ سفینه ی فضایی اختراع کردند و به ونوس رفتند.
ونوسی ها نیز با آغوش باز از مریخی ها استقبال کردند. آن ها به طور غریزی می دانستند که چنین روزی فرامی رسد.
قلب ونوسی ها جایگاه عشقی شد که قبلاً هرگز آن را احساس نکرده بودند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات