دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

شریک

شریک

نویسنده: جان گریشام
مترجم: فریده مهدوی دامغانی
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 590
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376 - دوره چاپ:  1

کمیاب - کیفیت : صفحات درحد نو _ نو ؛ لبه عطف کتاب سائیدگی دارد

 

مروری بر کتاب

موضوع کتاب شریک در مورد شخصیتی به نام پاتریک که پیش‌تر در یک شرکت حقوقی در میسیسیپی به‌عنوان شریکی جوان کار می‌کرده است. او مورد اعتماد همۀ اعضای شرکت بود، تا اینکه نود میلیون دلار از شرکت دزدی و سپس فرار کرد. وی چهار سال توانست به‌خوبی از دست مردان ثروتمند و قدرتمندی که به‌دنبالش بودند فرار کند تا اینکه سرانجام در جنگل‌های برزیل به دام افتاد.

حالا قرار است پاتریک را به خانه بازگردانند و دادگاهی جنجالی برایش تشکیل شود. دادستان‌ها مثل کوسه در انتظار شکارش هستند، وکلایش سعی دارند به بهترین شکل ممکن از او دفاع کنند، معشوقه‌اش می‌خواهد شاهد آزادی‌اش باشد و همکاران سابقش هم چیزی جز انتقام نمی‌خواهند. اما در این میان ماجرای جدیدی آغاز می‌شود؛ ماجرایی باورنکردنی. پاتریک از حقیقتی خبر دارد که هیچ‌کس از آن آگاه نیست…

...اوا با هواپیمایی به مقصد نیویورک، میامی را ترک کرد. در نیویورک سوار بر کنکورد شد و به پاریس عزیمت نمود. پرواز با کنکورد تجملی مناسب حال اشخاص بسیار ثروتمند بود. اما او از حالا خود را به عنوان زنی بسیار ثروتمند می دید. او از پاریس به نیس رفت و از آنجا با اتومبیل از جاده های زیبای بیرون شهر به مقصد اکس – آن – پروانس رفت. سفری که او و پاتریک، تقریبا یک سال پیش انجام داده بودند.

این نخستین باری بود که پاتریک کشور برزیل را ترک می کرد. او از عبور از مرزهای اروپایی، وحشتی عظیم داشت، حتی با وجود در دست داشتن گذرنامه ای جعلی و کاملا بی نقص و کامل. تمام برزیلی ها، به هر چیز فرانسه عشق می ورزند و تقریبا تمام اشخاص ادیب و فرهنگدوست و فرهیخته با زبان و فرهنگ و ادبیات فرانسوی آشنایی دارند. آنان سوئیتی در ویلاگالیسی اجاره کرده بودند. آنجا مهمانسرایی بسیار زیبا و گرانقیمت در خارج از شهر اکس بود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات