دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

شرایط و قوانین

با احترام به حقوق شما کاربران عزیز موارد زیر قوانین حاکم بر سایت iketab.com می باشد لذا خواهشمندیم قبل از سفارش و استفاده از خدمات ما آن را مطالعه نمایید :

گسترش فرهنگ رایانه ای کتاب "  شرکتی است ثبت شده در کشور ایران و به طبع آن تابع مقررات و قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد و كليه پرسنل و دوستانی که  به هر نحو با اين شرکت در ارتباط هستند موظف به قبول و تاييد شرايط و مقررات حاكم بر جامعه بوده و تمام مسئولیت تخطی از آن در چهارچوب عقايد سياسي ، ديني ، اجتماعي به عهده خودشان مي باشد.

شرکت "  گسترش فرهنگ رایانه ای کتاب " تنها در چهار چوب تعهدات خود نسبت کاربران طرف حساب خود مسئول می باشد و  تخطي ساير عوامل موجود در چرخه ارتباط  شامل ؛ شركت هاي ارائه دهنده سرويس هاي اينترنتي، شركت پست و شرکت های حمل و نقل و جابه جايي كالاها (با توجه به بیمه بودن کلیه بسته‌های ارسالی توسط  iketab.com ، در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری می باشد)، بانك هاي طرف حساب همچنین سايت هايي كه از تشابه اسمي با ما استفاده مي كنند و هكر ها و متخلفين سايبري ، هيچ ارتباطي به اين شرکت ندارد. 

لازم به ذكر است  iketab.com  کتاب‌های نو موجود در انبار ناشر و دیگر محصولات عرضه شده را صرفاً بر اساس قیمت تعیین شده توسط تولید کننده به فروش می‌رساند و در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد لذا ممکن است قیمت کتاب توسط ناشر دچار تغییر شود که در سایت قیمت کتاب تغییر خواهد کرد ، که مسئولیتی متوجه iketab نمی باشد. 

سفارشات، پس از تأیید پرداخت ظرف یک تا سه روز کاری آماده و ارسال می‌شوند ( بستگی به موجودی کتاب در هر یک از انبارهای شرکت دارد ). در موارد خاص ممکن است حسب درخواست مشتری و در صورت موجود بودن کتاب در انبار واقع در دفتر شرکت ، سفارش در همان زمان ثبت ارسال شود. کاربران محترم می بايست در زمان انتخاب كتاب (ها) دقت لازم را مبذول دارند زيرا سفارشات دقيقا طبق درخواست ايشان ارسال مي گردد، بديهي است پس از ارسال سفارش امكان تعويض يا برگشت كالا وجود نخواهد داشت. به غير از موارد اشكالات چاپي مانند : ناقص بودن صفحات، سفيد بودن صفحات، به هم ريختگي ترتيب صفحات و موارد مشابه.

هزینه های ارسال

لازم به ذکر است مبلغ مندرج در برگه پست بر روی بسته های پستی فقط مربوط به هزینه دریافتی اداره پست می باشد و مبلغ اعلام شده هزینه ارسال در سایت شامل هزینه های جانبی مانند پاکت ، کارتن ، بسته بندی و... می باشد . خرید بیش از 600 هزار تومان رایگان ارسال می گردد.

هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است. صحت و سقم مشخصات درج شده كاربران محترم در قسمت های مربوطه  و نیز هرگونه اشکال ناشي از عدم درج صحيح مشخصات خواسته شده به عهده خودشان می باشد.به محض دریافت کد رهگیری از پست این کد برایتان ارسال خواهد شد.

 

استرداد کالا

درصورت مشاهده هر يك از موارد فوق در سفارش تحويل شده لازم است خريدار محترم  در اولين فرصت و پس از هماهنگي تلفني از طريق صفحه ي حساب کاربری قسمت برگشتی ها ؛ بدون آنكه درون كتاب نوشته يا خط و ... شده باشد و يا ناقص و مستعمل شده باشد  آنها را مرجوع نمايد. پس از استرداد کالا و در صورت درخواست خریدار؛ شرکت موظف است به هزينه خود يك بار ديگر سفارش سالم را براي وی ارسال نمايد در غیر اینصورت عین مبلغ دریافتی عودت داده می شود.

در مواردی که خریدار سفارش را به اشتباه ثبت کرده و یا به هر دلیل از خرید پشیمان شده باشد ؛ اگر سفارش ارسال نشده باشد عین مبلغ دریافتی عودت داده خواهد شد در غیر اینصورت هزینه ارسال و برگشت کالا به عهده خریدار است.

كليه سفارشات سبد خريد شما ، مي بايست تا يك هفته قطعي شوند در غير اينصورت سفارش شما لغو خواهد شد. در صورتي كه كتاب ( هاي ) شما به دليل اتمام چاپ و موارد همسو به دست شما نرسد عين مبلغ پرداختي شما عودت داده مي شود . 


با توجه به سوالات شما کاربران عزیز لازم است چند نکته در ارتباط با کیفیت کتاب های دست دوم و کمیاب را متذکر شویم :

دسته بندی کتاب های این زیر مجموعه به چهار گروه تقسیم بندی شده است :

کتاب هایی که کیفیت در آن درج نشده است همگی نو می باشند.

درحد نو : کتاب هایی که در این دسته قرار دارند ، کتاب هایی هستند که از هر لحاظ به نسبت سال چاپ شان بسیار تمیز می باشند ولی ممکن است مهر کتابخانه یا نوشته محدود داشته باشند.

عالی : کتاب هایی که در این دسته قرار دارند ، کتاب هایی هستند که هم جلد و هم داخل کتاب تمیز بوده و هیچگونه افتادگی صفحه و یا پارگی در صفحات آن نمی باشد ولی ممکن است مهر کتابخانه داشته باشند و یا با مداد مطلبی بر روی صفحه آن یادداشت شده باشد و جلد آن ترمیم شده باشد.

خوب : کتاب هایی که در این دسته قرار دارند ، کتاب هایی هستند ؛ بدون افتادگی ولی ممکن است صفحات داخلی آن علامت  گذاری شده باشد و یا حاشیه نویسی داشته باشند و بعضا مهر کتابخانه بر روی صفحات خورده و جلد آن ترمیم شده باشد.

قابل قبول : کتاب هایی که در این دسته قرار دارند ، کتاب هایی هستند بدون افتادگی ولی ممکن است صفحات داخلی آن علامت  گذاری شده باشد و یا حاشیه نویسی و مهر کتابخانه و پارگی ( بدون افتادگی ) داشته باشند و یا برخی از صفحات آن تابدار باشند ولی مشکلی برای مطالعه آن وجود ندارد.

لطفا در نظر داشته باشید کتاب های دست دوم در بهترین وضعیت ، کتاب های استفاده شده می باشند و قیمت ها هم بر اساس کیفیت کتاب گذاشته شده اند ؛ بنابراین در صورت خرید کتاب دست دوم انتظار کتاب نو را نداشته باشید و فقط کتاب هایی را که مغایر با کیفیت ذکر شده در بالا می باشند را می توانید با هماهنگی عودت دهید.

در بخش دست دوم - کمیاب سایت آی کتاب، هیچگونه کتاب کپی ( افست شده ) وجود ندارد مگر آنکه ذکر شده باشد .

لازم به ذکر است کلیه کتاب های کمیاب و دست دوم سایت آی کتاب از افراد حقیقی و حقوقی مشخص خریداری می شود ( خرید از منابع مشخص ) و یا کتاب های کتابخانه هایی می باشد که به قصد به روز شدن کتاب های کتابخانه به فروش می رسند . کلیه کتاب های کم یاب و دست دوم موجود در سایت در تملک شرکت گسترش فرهنگ کتاب بوده و سایت آی کتاب به هیچ عنوان واسطه گری کتاب نمی کند . 

به علت نوسانات شدید قیمت که متاسفانه به بخش نشر و کتاب هم رسیده است ، قیمت برخی از کتاب های معرفی شده در سایت ممکن است تغییر کرده باشد . با توجه به سرعت تغییرات ! امکان به روز رسانی سریع قیمت در سایت میسر نمی باشد ، با اینحال کتاب ها با همان قیمتی که در سایت ذکر شده به فروش می رسد و مبلغ اضافی پس از خرید قطعی کتاب دریافت نخواهد شد.

خرید از سایت iketab.com به منزله پذیرفتن شرایط فوق می باشد.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات