دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

سکوت گویا

سکوت گویا

نویسنده : ایرج بسطامی
گردآورنده: مسعود زرگر
ناشر: آتنا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 520
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

مصور - گلاسه - رنگی

مجموعه ای از ترانه ها ، تصنیف ها و آوازهای زنده یاد ایرج بسطامی به انضمام زندگینامه ، نقد و معرفی آثار ، مصاحبه ها ، عکس ها و ...

این مجموعه مشتمل است بر ترانه ها، تصنیف ها و آوازهای زنده یاد ایرج بسطامی از آوازخوانان برجسته ی معاصر که در حادثه ی زلزله ی شهر بم از دنیا رفت. افزون بر این، زندگی نامه وی به همراه نقد و معرفی آثار، مصاحبه ها و تصاویری از ایشان نیز ضمیمه ی کتاب است.

در بخش آغازین کتاب جداولی از مشخصات کامل ترانه ها، تصنیف ها و آوازهای بسطامی بر اساس حروف الفبا آمده است. سپس در دو بخش، متن ترانه ها، تصنیف ها و آوازها گنجانده شده و هم چنین فهرست و مطلع نوارهای ایشان به صورت جداولی ذکر گردیده است. فصل بعدی به مقالات و یادداشت هایی اختصاص دارد که در مطبوعات کشور در خصوص زنده یاد بسطامی به چاپ رسید.

مصاحبه و گفت وگوهای صورت گرفته با بسطامی و هم چنین توضیحاتی در خصوص کنسرت های ایشان و مراسم بزرگ داشتی که به یاد بسطامی برپا شد. از دیگر موضوعات کتاب و تصاویری از زنده یاد بسطامی پایان بخش مطالب کتاب است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
برچسب ها: کتاب سکوت گویا

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات