منو
سبد خرید

سکوت گویا

سکوت گویا
-18 %
سکوت گویا
  • موجودی: موجود
  • مدل: 150889 - 24/5
  • وزن: 0.90kg
980,000 ریال
1,200,000 ریال

سکوت گویا

نویسنده : ایرج بسطامی
گردآورنده: مسعود زرگر
ناشر: آتنا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 520
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

مصور - گلاسه - رنگی

مجموعه ای از ترانه ها ، تصنیف ها و آوازهای زنده یاد ایرج بسطامی به انضمام زندگینامه ، نقد و معرفی آثار ، مصاحبه ها ، عکس ها و ...

این مجموعه مشتمل است بر ترانه ها، تصنیف ها و آوازهای زنده یاد ایرج بسطامی از آوازخوانان برجسته ی معاصر که در حادثه ی زلزله ی شهر بم از دنیا رفت. افزون بر این، زندگی نامه وی به همراه نقد و معرفی آثار، مصاحبه ها و تصاویری از ایشان نیز ضمیمه ی کتاب است.

در بخش آغازین کتاب جداولی از مشخصات کامل ترانه ها، تصنیف ها و آوازهای بسطامی بر اساس حروف الفبا آمده است. سپس در دو بخش، متن ترانه ها، تصنیف ها و آوازها گنجانده شده و هم چنین فهرست و مطلع نوارهای ایشان به صورت جداولی ذکر گردیده است. فصل بعدی به مقالات و یادداشت هایی اختصاص دارد که در مطبوعات کشور در خصوص زنده یاد بسطامی به چاپ رسید.

مصاحبه و گفت وگوهای صورت گرفته با بسطامی و هم چنین توضیحاتی در خصوص کنسرت های ایشان و مراسم بزرگ داشتی که به یاد بسطامی برپا شد. از دیگر موضوعات کتاب و تصاویری از زنده یاد بسطامی پایان بخش مطالب کتاب است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات