دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

زخم خوردگان تقدیر

زخم خوردگان تقدیر

نویسنده: فهیمه رحیمی
ناشر: چکاوک
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 264
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1371 - دوره چاپ: 2

کمیاب - کیفیت : درحد نو 

 

مروری بر کتاب

دختر جوان در گوشه اتاق کوچک و محقر نشسته بود و به شیطنت خواهر خردسالش نگاه می کرد. خواهر کوچکش تلاش می نمود تا تکه اسفنجی را که بزور در سوراخ گردن عروسکش فرو کند و از آن بجای سر عروسک افتاده استفاده کند. دختر جوان با نگاه خود تلاش خواهر کوچک را می کاوید و از اینکه او نمی توانست عروسکی سالم داشته باشد بحالش دل سوزاند.

کودکی و طراوت دختر خردسال نگاه دختر جوان را متوجه گل های سرخ و درشت پرده کرد که می رفتند در اثر تابش خورشید به زردی گرایند. ۳ خواهر دیگرش هنوز از مدرسه بازنگشته بودند و مادر نیز تا غروب به خانه باز نمی گشت.

دختر بلند شد و چروک لباس سیاه رنگش را صاف نمود. این لباس بهترین لباسی بود که د راختیار داشت. قدمت لباس به ۴ سال پیش و به زمان فوت پدرش می رسید. قد لباس کمی کوتاه شده اما نه آنقدر که نتواند از آن استفاده کند.

او پرده اتاق را کنار کشید تا آفتاب اتاقشان را گرم و روشن سازد. حیاط قدیمی و کهنه با حوضی سیمانی و شکسته شده که فاقد آب بود دل او را ازرد و با خود گفت که در دنیا از هیچ کجا مثل این اتاق و این حیاط تنفر ندارد. خانه شان که توسط طلبکاران مصادره شده بود هم بزرگ بود و هم روشن ۴ اتاق اثاث داشت ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات