دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

رهایی

رهایی

نویسنده: جمال میرصادقی
ناشر: اشاره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 133
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

گرفتاری از جایی شروع شد که به اداره تازه آمد و عادت کتاب خواندن را با خود آورد. همکارهایش به او بربر نگاه می کردند. «چی داری می خونی؟» کتاب را از او می گرفتند و ورق می زدند. «رمانه؟» «آره...» کتاب را به او برمی گرداندند و سر تکان می دادند و می رفتند. همکار بالا دستی اش آمد و کتاب را از او گرفت و ورق زد و به او نگاه کرد.

«نمی دونی تو اداره نباید رمان خوند؟» «چرا؟» چشم همکارش گرد شد. «چرا؟ درست نیست.» «چرا درست نیست؟» همکارش خیره شد به او. «جای قبلیت هم کتاب می خوندی؟» «آره، موقع بیکاری چه کاری بهتر از کتاب خوندنه.» «این جا نمی شه. سابقه نداره. اداره جای کاره.

... بی آنکه حواسش باشد ٬ روی همان سکویی نشسته بود که همیشه به انتظار نسترن می نشست. هر کدام زودتر از کلاس بیرون می آمدند ٬ به انتظار دیگری می ماندند و با هم از دانشکده بیرون می آمدند.
به کافه می رفتند و چای و شیرینی و بستنی و کافه گلاسه می خوردند. با هم راه می افتادند و تا خانه او پیاده می رفتند. نسترن می خندید و ادای استادهایش را در می آورد ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات