دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

رابین هود

رابین هود

نویسنده: کارولا امن
مترجم: مسعود رجب نیا
ناشر: بنگاه ترجمه و نشر کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 175
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1357 - دوره چاپ : 4

کمیاب - کیفیت : درحد نو ؛ فاقد فرمان ؛ لبه جلد تا خوردگی دارد

 

مروری بر کتاب

مصور، نقاشی ؛سیاه و سفید

منظور از انتشار این مجموعه این است که عده ای آثار شیرین و سودمند در دسترس دانش آموزان و جوانان قرار گیرد. 

تا کنون کوشش شایسته ای در فراهم ساختن خواندنیهای سومند و خوش آیند برای این دسته از خوانندگان به کار نرفته و جوانانی که مشتاق خواندن و آموختن اند کتابهای مناسبی که هم وقت آنها را خوش کند و هم ذوق و اندیشه آنان را نیرو بخشد در دسترس خود نمی یابند.

با انتشار این رشته کتابها امید می رود گامی در راه این مقصود برداشته شود. کوشش خواهد شد تا در ضمن این مجموعه ، برگزیده حکایات و داستانهایی که در کشورهای غربی برای جوانان و نوجوانان و مناسب حال آنان نوشته شده و همچنین خلاصه بعضی از آثار ادبی مهم عالم به زبانی ساده و روشن چنانکه در خور خوانندگان جوان باشد انتشار بیابد.امید است با انتشار این مجموعه گامی در راه این مقصود برداشته شود و داستانها و افسانه های کهن و نو که سرمشق دلیری و پرهیزگاری و عواطف انسانی است ، انتشار یابد و مورد استفاده دوستداران ادب و فرهنگ ملل جهان واقع گردد.

رابین هود به زندگی اشرافی خود پشت می‌کند. و به یاری مردم آزاده و فقیر می‌شتابد. او به جنگل "شرود" می‌رود. در آنجا رابین هود برای خود و یارانش خانه می‌سازد.هر توانگری که می‌خواهد از این راه بگذرد، رابین و یارانش از آن‌ها دارایی و چیزهای گرانبهایشان را می‌گیرد و میان روستائیان و مردم بی چیز تقسیم می‌کنند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات