منو
سبد خرید

خود مقدس شما

خود مقدس شما
-26 %
خود مقدس شما
  • موجودی: موجود
  • مدل: 137892 - 24/6
  • وزن: 0.40kg
520,000 ریال
699,000 ریال

خود مقدس شما

نویسنده: وین دایر
مترجم: ناهید ایران نژاد
ناشر: نسل نواندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 364
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 14

 

مروری بر کتاب

راز نگرش به درون

تصور کن دو طفل در رحم مادر،که ما یکی را من و دیگری را روح می نامیم چنین مکالمه ای با هم داشته باشند : روح به من می گوید : می دانم پذیرفتن این مطلب برایت بسیار مشکل است ولی من ایمان دارم که بعد از مرگ زندگی وجود دارد.

من جواب می دهد : چرند نگو به دور و برت نگاه کن هر چه هست همین است. چرا همیشه به دنبال چیزهای غیر واقعی هستی؟ سرنوشت خود را بپذیر و راحت باش و مزخرفات زندگی بعد از مرگ را فراموش کن.

روح لحظه ای آرام می گیرد ولی صدای درونیش نمی گذارد آرام باشد : من عصبانی نشو ولی حالا حرف دیگری دارم اینکه مادری هم وجود دارد.

من با ریشخندی می گوید : مادر. چطور می توانی اینقدر مزخرف باشی؟ تو هرگز مادری ندیده ای چرا نمی خواهی بپذیری هر چه هست همین است؟ این عقیده ی مادر داشتن دیوانگی است تو و من اینجا تنها هستیم این واقعیت توست حالا به این رشته بچسب به گوشه ای برو و دست از این مزخرف گویی بردار و به من اعتماد کن مادری در کار نیست. شما مقدس هستید و برای شناخت تقدس وجود خودتان بایستی سیستم باورهای دیرینه را تعالی ببخشید.

شما موجود الهی هستید که خواهان شناخت رمزهای رسیدن به هوشیاری والاتر و خود مقدستان می باشید. خود مقدس شما می تواند بر من ایگلو غلبه کرده و اختیار زندگی شما را به دست گیرد.

خود مقدس شما یا راز نگرش به درون کتابی است که با یکبار خواندن شعله های عشق حقیقی را در نهاد ما روشن می سازد ، عشقی که خاستگاهش آگاهی از راز مقدس هستی یعنی ظهور و بروز آگاهی و نظم در جای جای این پهنه ی بیکران است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات