دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

خود مقدس شما

خود مقدس شما

نویسنده: وین دایر
مترجم: ناهید ایران نژاد
ناشر: نسل نواندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 364
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 9

 کیفیت : نو ؛ نوشته تقدیمی دارد

 

مروری بر کتاب

راز نگرش به درون

تصور کن دو طفل در رحم مادر،که ما یکی را من و دیگری را روح می نامیم چنین مکالمه ای با هم داشته باشند : روح به من می گوید : می دانم پذیرفتن این مطلب برایت بسیار مشکل است ولی من ایمان دارم که بعد از مرگ زندگی وجود دارد.

من جواب می دهد : چرند نگو به دور و برت نگاه کن هر چه هست همین است. چرا همیشه به دنبال چیزهای غیر واقعی هستی؟ سرنوشت خود را بپذیر و راحت باش و مزخرفات زندگی بعد از مرگ را فراموش کن.

روح لحظه ای آرام می گیرد ولی صدای درونیش نمی گذارد آرام باشد : من عصبانی نشو ولی حالا حرف دیگری دارم اینکه مادری هم وجود دارد.

من با ریشخندی می گوید : مادر. چطور می توانی اینقدر مزخرف باشی؟ تو هرگز مادری ندیده ای چرا نمی خواهی بپذیری هر چه هست همین است؟ این عقیده ی مادر داشتن دیوانگی است تو و من اینجا تنها هستیم این واقعیت توست حالا به این رشته بچسب به گوشه ای برو و دست از این مزخرف گویی بردار و به من اعتماد کن مادری در کار نیست. شما مقدس هستید و برای شناخت تقدس وجود خودتان بایستی سیستم باورهای دیرینه را تعالی ببخشید.

شما موجود الهی هستید که خواهان شناخت رمزهای رسیدن به هوشیاری والاتر و خود مقدستان می باشید. خود مقدس شما می تواند بر من ایگلو غلبه کرده و اختیار زندگی شما را به دست گیرد.خود مقدس شما یا راز نگرش به درون کتابی است که با یکبار خواندن شعله های عشق حقیقی را در نهاد ما روشن می سازد ، عشقی که خاستگاهش آگاهی از راز مقدس هستی یعنی ظهور و بروز آگاهی و نظم در جای جای این پهنه ی بیکران است.

وین دایر معتقد است: نقطه شروع برای پیدا کردن خودتان آن است که بدانید دنیا و دخالت‌های ما در آن اتفاقی نیست. همه آنچه در دنیاست سرشار از آگاهی و دارای نام است و به همین علت است که سیاره‌ها دور مدار می‌گردند؛ کهکشان‌ها در جای خود باقی می مانند، گیاهان جوانه می‌زنند، گل‌ها باز می‌شوند و شما نفس می‌کشید، راه می‌روید و فکر می‌کنید.

هوشیاری نهانی در هر چیز و هر کجا وجود دارد. نمی‌توانید آن را دربر بگیرید یا ببینید و استشمام کنید اما می دانید نیروی خارجی که مواد و دنیای مادی را کنترل می‌کند محدود است. یعنی تنها مقداری اکسیژن، هیدروژن و کربن وجود دارد. زمانی که ته بکشند جایی برای دستیابی به آنها وجود ندارد. همه عناصر مادی شناخته‌شده توسط دانشمندان و مطالعه شده توسط دانش‌پژوهان در هر جایی از سیارات محدود است و همه چیز در دنیای آشکار ما از همین عناصر محدود ساخته شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات