دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

حفظ حریم شخصی

آی کتاب‌ ؛به پاس قدردانی از اعتماد شما، نهایت دقت را در کاربرد اطلاعات شما به خرج داده و در حفظ و نگهداری آنها متعهد است . این سند سیاست حفظ حریم شخصی شما کاربران محترم iketab.com را شرح می‌دهد :

اطلاعاتی که شما می بایست جهت عضویت و خرید از سایت آی کتاب در اختیار ما قرار دهید:

 اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس، پست الکترونیکی و ... که  بدون این اطلاعات ما قادر به ارائه خدمات به شما نمی باشیم , همه اطلاعاتی که کاربران در سایت وارد می‌کنند نزد ما حفظ و نگهداری می‌شوند.

اطلاعاتی که بصورت خودکار از سیستم شما به ما منتقل می گردد : 

انواع خاصی از اطلاعات هنگام اتصال مرورگر شما به  سایت  iketab.com به سرورهای ما منتقل می شوند که ما برای تجزیه‌و تحلیل‌های آماری استفاده می‌کنیم مانند آدرس IP سیستم شما که هنگام اتصال به اینترنت دریافت می‌کنید , اطلاعات اتصال شما مانند نوع مرورگر، نسخه مرورگر، تنظیم زمانی،‌ موقعیت جغرافیایی، نوع سیستم عامل و مدت زمان حضور شما در سایت و ... از دیگر اطلاعاتی است که بصورت خودکار منتقل می گردند .

مدیریت مالی و انتقال وجه :

تراکنش‌های مالی شما توسط درگاه بانک ملت است که خود شما هنگام پرداخت انتخاب می‌کنید و این درگاه‌ها توسط خود بانک‌ها کنترل شده و از امنیت بالایی برخورداراست. یعنی تراکنش‌های مالی شما هرگز در iketab.com انجام نمی‌شود و فقط اطلاعات پرداخت پس از عملیات پرداخت برای ثبت خرید به ما اعلام می شود. انتقال وجوه شما از طریق اینترنت بانک ، کارتخوان ، خودپرداز نیز تابع  روند امنیتی فوق می باشد.

مهم این است که شما برای جلوگیری ار دسترسی‌های غیرمجاز به حساب کاربری خود، مراقبت ویژه‌ای از رمز ورود خود داشته باشید. اگر از کامپیوترهای مشترک استفاده می‌کنید،‌ حتما بعد از اتمام کار خود از حساب کاربریتان خارج شوید.

مراقبت از اطلاعات کاربران فرهیخته   iketab.com  بخش مهم بخش امنیتی سرور ماست به این معنا که اطلاعات کاربران تنها برای ارائه خدمات در بخش‌های مختلف سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد و تحت هیچ شرایطی منتشر نخواهد شد.( تنها به حكم مراجع قضايي در اختيار شخص يا اشخاص حقيقي يا حقوقي كه در حكم قضايي مشخص شده  قرار خواهد گرفت )

در ضمن شما همواره می توانید به حساب کاربری خود وارد شده و اقدام به تصحیح، بروز رسانی یا محدود کردن اطلاعات خود نمائید. شما در صفحه کاربری خود به همه اطلاعاتی که وارد کرده اید , خریدها و تراکنش‌های مالی خود دسترسی خواهید داشت.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات