دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

افتاده باش اما نه از دماغ فیل

افتاده باش اما نه از دماغ فیل
-19 %
افتاده باش اما نه از دماغ فیل
  • موجودی: موجود
  • مدل: 168408 - 4/1
  • وزن: 0.30kg
640,000 ریال
790,000 ریال

افتاده باش اما نه از دماغ فیل

نویسنده: مسعود لعلی
ناشر: بهار سبز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 232
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 6

 

مروری بر کتاب

شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید 10

اخلاق مسله مهمی است فلاسفه ، حکما ، روانشناسان ، جامعه شناسان ، متخصصین دینی و حتی حقوق دانان ، قرن هاست به این مقوله پرداخته اند و در این رابطه قلم فرسایی کرده اند ، در این کتاب به قدر وسعم به صفات و ویژگی های رفتاری اخلاقی - بر اساس نظریه اقتدار - اشاراتی خواهد شد.

مرد فقیری بود که همسرش کره می‌ساخت. آن زن کره‌ها را به صورت دایره‌های یک کیلویی آماده می‌کرد. مرد کره‌ها را به یکی از بقالی‌های شهر می‌فروخت و با پولی که به دست می‌آورد، مایحتاج خانه را می‌خرید.

روزی مرد بقال به وزن کره‌ها شک کرد و تصمیم گرفت آنها را وزن کند. وزن هر کره 900 گرم بود. او از این موضوع بسیار عصبانی شد و روز بعد به مرد فقیر گفت: دیگر از تو کره نمی‌خرم، تو پول یک کیلو کره را از من می‌گرفتی، درحالی که وزن هر کدام از آن‌ها 900 گرم است.

مرد فقیر ناراحت شد، سرش را پایین انداخت و گفت: 
ما در خانه ترازو نداریم، یک کیلو شکر از شما می‌خریدیم و آن را به عنوان وزنه قرار می‌دادیم. مطمئن باش همه وزن کره‌هایی که به تو داده‌ایم به اندازه شکرهایی است که از تو گرفته‌ام.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات