كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
اصول و مبانی پرسپکتیو و روندو در معماری

اصول و مبانی پرسپکتیو و روندو در معماری

نویسنده: جان مونتاگیو
مترجم: کورش محمودی
ناشر: شهر آب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 252
اندازه کتاب: بیاضی - سال انتشار: 1389 ~ 1388 - دوره چاپ: 3 ~ 2

کیفیت : در حد نو ~ نو ؛ لوح فشرده کتاب موجود نیست.

 

مروری بر کتاب

مصور

هدف این کتاب فراهم سازی راهی از یک تقرب بصری قابل دسترس تا به یک تصویر پرسپکتیو می باشد، که می تواند به عنوان راهنمایی برای هنرمندان، طراحان، تصویرسازان، معماران و کسانی که به واسطه ی تمایل ذاتی و طبیعی، و به طور بصری آشنا شده اند، قرار گیرد. بنابراین، برخلاف متون سابق در مورد موضوع های مختلف، این کتاب به گونه ای طراحی شده است که هر جا نمایش و نشان دادن امکانپذیر باشد، آن را بر توضیح کلامی ترجیح داده ایم.

کتاب به گونه ای سازماندهی شده است که به صورت پیوسته و متداوم مورد مطالعه قرار گیرد، و یا به عنوان یک منبع مناسب قرار گیرد. اولین فصل راهی را برای یک جهت یابی کلی و یک دید کلی را فراهم می سازد و حال آنکه، فصول آتی، که شامل چهار فصل جدید می شود، مشکلات خاص و ویژه و تکنیکهای بیشتری را عنوان می کنند و با در نظر گرفتن طرح اصلی، این چاپ جدید مطالب گذشته - را که نکات پایه ای می باشند - و روش تصویر سازی خطی، که هر دو برای شفاف سازی مطالب به کار می روند، را حفظ می کند و به یک همراهی پیوسته دعوت می کند.

فهرست

پرسپكتیو، یك، دو و سه نقطه گریزی
پرسپكتیو محاسبه‌ای
تركیب صفحه تصویر با خط افق
توپولوژی
نسبت‌ها
سایه‌ها
انعكاس
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

اصول و مبانی پرسپکتیو و روندو در معماری

  • ناشر: شهر آب
  • کد کتاب: 107187 - 12/7
  • موجودی: در انبار
  • 480,000ریال
  • 200,000ریال

برچسب ها: جان مونتاگیو, کورش محمودی, معماری, طراحی, پرسپکتیو, راندو, نقشه کشی, مهندسی سازه, کتاب اصول و مبانی پرسپکتیو و روندو در معماری