دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

اصول و مبانی پرسپکتیو و روندو در معماری

اصول و مبانی پرسپکتیو و روندو در معماری
درحال حاضر موجود نمی باشد

اصول و مبانی پرسپکتیو و روندو در معماری

نویسنده: جان مونتاگیو
مترجم: کورش محمودی
ناشر: شهرآب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 252
اندازه کتاب: بیاضی - سال انتشار: 1389 ~ 1388 - دوره چاپ: 3 ~ 2

کیفیت : در حد نو ~ نو 

 

مروری بر کتاب

مصور

بدون سی دی

هدف این کتاب فراهم سازی راهی از یک تقرب بصری قابل دسترس تا به یک تصویر پرسپکتیو می باشد، که می تواند به عنوان راهنمایی برای هنرمندان، طراحان، تصویرسازان، معماران و کسانی که به واسطه ی تمایل ذاتی و طبیعی، و به طور بصری آشنا شده اند، قرار گیرد. بنابراین، برخلاف متون سابق در مورد موضوع های مختلف، این کتاب به گونه ای طراحی شده است که هر جا نمایش و نشان دادن امکانپذیر باشد، آن را بر توضیح کلامی ترجیح داده ایم.

کتاب به گونه ای سازماندهی شده است که به صورت پیوسته و متداوم مورد مطالعه قرار گیرد، و یا به عنوان یک منبع مناسب قرار گیرد. اولین فصل راهی را برای یک جهت یابی کلی و یک دید کلی را فراهم می سازد و حال آنکه، فصول آتی، که شامل چهار فصل جدید می شود، مشکلات خاص و ویژه و تکنیکهای بیشتری را عنوان می کنند و با در نظر گرفتن طرح اصلی، این چاپ جدید مطالب گذشته - را که نکات پایه ای می باشند - و روش تصویر سازی خطی، که هر دو برای شفاف سازی مطالب به کار می روند، را حفظ می کند و به یک همراهی پیوسته دعوت می کند.

فهرست

پرسپكتیو، یك، دو و سه نقطه گریزی
پرسپكتیو محاسبه‌ای
تركیب صفحه تصویر با خط افق
توپولوژی
نسبت‌ها
سایه‌ها
انعكاس
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات