كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آموزش های دون کارلوس

آموزشهای دون کارلوس

نویسنده: ویکتور سانچس
مترجم: مهران کندری
ناشر: میترا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 304
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

کتابی که در دستان خود دارید، پیامد گام زدن های بسیارم بر روی زمین است که کنجکاوی و آرزو مر ا برانگیخت تا زندگی یی متفاوت از زندگانی آنهایی داشته باشم که از زمان کودکی دیده بودم، متفاوت از زندگی هایی که به نظر می رسید فقط رنگ خاکستری فام تکرارهای نا شاد مردم عادی را باز می تاباند.

کنجکاوی مرا به جایی برد که شاهد گوشه های نامتصور کره زمین شدم و خود را با شادی و تلاش های غیرعادی غرق در طبیعت کردم.

کارلوس سزار سالوادور آراندا کاستاند؛ ۱۹۲۵ - ۱۹۹۸؛ نویسنده پرطرفدار آمریکایی کتاب‌های شمن‌باوری بود. دوازده کتاب وی که به ۱۷ زبان ترجمه گردیده و ۸ میلیون نسخه فروش داشته‌اند باعث ایجاد جنجال و توجه فراوان در میان علاقه‌مندان به فلسفه و مردم شناسی گردید.

او ابتدا با تکیه بر تعالیم دون خوان در سال ۱۹۶۸ یک سری کتاب نوشت که آموزش‌های او را در شمنیزم توصیف می‌کردند. کتاب‌ها که به زبان خودش روایت شده‌اند مربوط به تجربیاتی است که وی تحت سرپرستی یک سرخپوست یاکی یا مرد دانا بنام دون خوان ماتئوس به دست آورد. منتقدان گفته‌اند که آنها داستانهای تخیلی هستند در حالیکه حامیان کاستاندا ادعا می‌کنند اتفاقات ذکر شده در کتب او حقیقی بوده یا دست کم آثار فلسفی ارزشمندی بوده و شیوه‌هایی را برای بالا بردن سطح آگاهی ارائه می‌دهند....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آموزش های دون کارلوس

  • ناشر: میترا
  • کد کتاب: 104640 - 38/3
  • موجودی: در انبار
  • 380,000ریال

برچسب ها: کارلوس کاستاندا, مهران کندری, مسعود کاظمی, دون کارلوس, دون خوان, عرفان سرخپوستی, شمنیسم, روانشناسی عرفانی, عرفان غرب, عرفان امریکای جنوبی, کتاب آموزشهای دون کارلوس