كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
آشنایی با سقراط

آشنایی با سقراط

نویسنده: پل استراترن
مترجم: علی جواد زاده
ناشر: نشر مرکز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 70
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ:

 

مروری بر کتاب

آشنایی با فیلسوفان مجموعه ای از زندگینامه فیلسوفان مشهور است که برای گشودن باب آشنایی با اندیشه ها و دیدگاههای آنان مدخل مناسب و مغتنمی به نظر می رسد.

در هر کتاب گذشته از ارائه ی اطلاعات زندگینامه ای، افکار هر فیلسوف در رابطه با تاریخ فلسفه به طور کلی و نیز در رابطه با جریانها و تحولات فکری و اجتماعی و فرهنگی عصر او بازگو می شود و بدون ورود به جزئیات نظریات و عقاید او، مهمترین نکته های آنها با بیانی ساده و روشن و در عین حال موثق و سنجیده بیان می شود.

اساس کار در این کتابها سادگی و اختصار بوده است تا جوانان و نیز همه ی خوانند گان علاقه مندی که از پیش مطالعات فلسفی زیادی نداشته اند بتوانند به آسانی از آنها بهره بگیرند و چه بسا همین صفحات اندک انگیزه ی پی جویی بیشتر و دنبال کردن مطالعه و پژوهش در این زمینه شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آشنایی با سقراط

  • ناشر: نشر مرکز
  • کد کتاب: 112143 - 37/3
  • موجودی: در انبار
  • 185,000ریال
  • 149,000ریال

برچسب ها: سقراط, پل استراترن, علی جواد زاده, نویسندگان, نقد ادبی, فلسفه یونان, فلسفه, فلاسفه غرب, آشنایی با فلاسفه, کتاب آشنایی با سقراط