دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

آسمان به زمین می آید

آسمان به زمین می آید

نویسنده: سیدنی شلدون
مترجم: میترا معتضد
ناشر: البرز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 440
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

...و شتابان در خیابان پنسیلوانیا، به فاصله‌ی یک چهارراه از کاخ سفید راه می‌رفت و از باد سرد ماه دسامبر می‌لرزید که ناگهان زوزه‌ی گوش‌خراش و دلهره‌آور آژیر حمله‌ی هوایی را شنید و سپس یک هواپیمای بمب‌افکن بر فراز سرش به گوشش خورد. هواپیما آماده بود محموله‌ی مرگ خود را در هوا خالی کند. او در حالی که هراسان و مبهوت در احاطه‌ی مه قرمزرنگی از وحشت قرار داشت، از حرکت بازایستاد.

ناگهان به سارایوو بازگشته بود و می‌توانست زوزه‌ی تیز و گوش‌خراش فروافتادن بمب‌ها را بشنود. چشم‌هایش را محکم بست، اما امکان نداشت بتواند تصویر وقایع اطرافش را از ذهن خود پاک کند. آسمان یک پارچه آتش بود و صدای شلیک سلاح‌های خودکار، هواپیماهای غران و صدای انفجار خمپاره‌های مرگبار گوش‌هایش را کر می‌کرد....

دوازده مرد که نمایندگان دوازده کشور پهناوربودند، در آن اتاقک زیرزمینی که به شدت از آن محافظت می شد حضور داشتند. آن ها در صندلی راحتی که به صورت ردیف های شش تایی قرار گرفته بود و چند سانتیمتر از هم فاصله داشت، نشسته بودند، و با دقت به سخنان سخنران که خطاب به آنان صحبت می کرد گوش می دادند...کتاب فوق ؛داستان زنی است به نام دنا ایونز که شغل گویندگی تلویزیون دارد و درصدد کشف راز قتل پنج عضو خانواده ای سرشناس بر می آید.  آسمان به زمین می‌آید، داستانی پرکشش و پرماجرا سرشار از تمام جزئیاتی است که آثار قبلی شلدون را به کتاب‌های پرفروش مبدل کرده است و این کتاب نهایت قدرت شلدون را آشکار می‌سازد.

سیدنی شلدون میلیون‌ها نفر را با نمایشنامه‌ها و نمایش‌‌های تلویزیونی خود مجذوب کرده است و به عنوان یکی از محبوب‌ترین داستان‌نویسان تمام اعصار شناخته می‌شود. شلدون تنها نویسنده‌ای است که یک جایزه اسکار، یک جایزه تونی و یک جایزه ادگار گرفته است. او در کتاب گینس نویسنده‌ای معرفی شده که آثارش بیشتر از هر نگارنده دیگری در دنیا به زبان‌های مختلف ترجمه شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات