دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

هنر زندگی کردن

هنر زندگی کردن

نویسنده: آندره موروا
مترجم: اسمعیل اسعدی
ناشر: اقبال
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 272
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 6

 

مروری بر کتاب 

کتاب هنر خوب زندگی کردن، می‌تواند تا حد کافی مؤثر در توسعه ادراک و فهم عموم در جمیع مسائل زندگی به شمار آید. نویسنده این کتاب آندره موروا است . کتاب راهنمای روش زندگی و یا هنر خوب زندگی کردن معلم یک زندگانی مترقی با تمام خصوصیات جدید آن به شمار می‌رود.

هنر فکر کردن به نظر نویسنده بزرگترین قدرت و بهترین وسیله به دست آوردن سعادت است؛ در رمز دوست داشتن راز زندگانی سعادتمند و رمز تشکیل عائله خوشبخت به خوبی پدیدار است. این اثر مشتمل بر پنج فصل است: فصل نخست درباب هنر فکر کردن و نقش تفکر در زندگی انسان ها و ارتباط مستحکم آن با عمل. فصل دوم در باب هنر دوست داشتن و شیوه های دلبری و عاشقی و این که عشق و دوست داشتن در میان آدمیان چه معنایی دارد و چه معنایی می بایست داشته باشد.

فصل سوم درباره هنر کارکردن. فصل چهارم درباره هنر فرمان راندن و این که رییس چگونه باید عمل کند و چه صفاتی باید داشته باشد و چگونه باید دستور بدهد و چگونه انتخاب گردد و وظایف او چیست. و بالاخره فصل پنجم در باب هنر پیر شدن و پیری است.

فهرست 

• کتاب یکم- هنر فکر کردن
• کتاب دوم- هنر دوست داشتن
• کتاب سوم- هنر کار کردن
• کتاب چهارم- هنر فرمان دادن
• کتاب پنجم- هنر پیرشدن

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات