كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
Muslim minorities : a bibliographty europe/ western

Muslim minorities : a bibliographty europe/ western ؛ شش جلدی

نویسنده: رامین خانبگی
ناشر: سپید پیام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1393
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1382 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

جلدهای اول ، دوم ، سوم ، چهارم ، پنجم ، ششم

مسلمانان در سرتاسر جهان پراکنده اند و به صورت اقلیت هایی در اغلب مناطق جهان زندگی می کنند. کم تر منطقه ای را در جهان می توان یافت که در آن اقلیتی به نام « اقلیت مسلمان » یافت نشود. 
پدیده اقلیت های مسلمان و کثرت کتاب ها و آثاری که درباره این پدیده نوشته و منتشر شده است ، خود دلیلی بر اهمیت موضوع به شمار می رود که سبب شده موسسه فرهنگی هنری سپید پیام نیز طرح تهیه و انتشار منبع شناسی هایی را با نام منبع شناسی اقلیت های مسلمان در برنامه های خود قرار دهد تا هم پژوهشگران را در این خصوص مساعدت و یاری نماید و هم آثار و نوشته های مربوط به این موضوع مهم در مجموعه ای چند جلدی به روشی علمی و نوین گردآوری و منتشر گردد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

Muslim minorities : a bibliographty europe/ western

  • 750,000ریال

برچسب ها: رامین خانبگی, اسلام, تاریخ اسلام, تاریخ ادیان, جامعه شناسی دین, Muslim minorities : a bibliographty europe/ western ؛ شش جلدی