کتاب It works how and why ؛ دوازده قدم و دوازده سنت معتادان گمنام فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب عمومی انتشارات

It works how and why ؛ دوازده قدم و دوازده سنت معتادان گمنام

زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 220
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385
کد کتاب: 82010

کمیاب یا دست دوم - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

معتادان گمنام، چگونگی عملکرد برنامه معتادان گمنام

اینکه سنت یازدهم سنگ زاویه خط مشی جلسات معتادان گمنام در روابطش با جامعه می باشد ، اما درحقیقت سنت یازدهم فقط یکی از شش سنتی است که جنبه های مختلف روابط عمومی ما را مورد بررسی قرار می دهد .

برای مثال : سنتهای سوم و پنجم از هدف اصلی که منظور نهائی تمام روابط عمومی ما می باشد سخن می گویند . سنتهای ششم و هفتم چگونگی و ماهیت روابط ما را با سازمانهای دیگر بیان کرده و سنت دهم ریزه کاری هایی را که در ابراز عقیده راجع به مسائل خارجی رعایت می کنیم مورد توجه قرار می دهد .

به وضوح می توان دید که سنتهای ما به همان اندازه که روابط داخلی و خودی ما را مورد توجه قرار می دهند . به روابط خارج از خودمان با سایر افراد جامعه نیز اهمیت قائلند .

اغلب گروههای جلسات معتادان گمنام در طی انجام امور روزمره خود به نوعی با مردم جامعه در تماس می باشند ، اما روابط عمومی که در سنت یازدهم از آن سخن می گوئیم ، آنگونه تماسهایی هستند که معمولاً عامداً و با آگاهی قبلی ایجاد گردیده اند و چیزی گسترده تر از یک محاوره معمولی با افراد بیرون از جلسات هستند .

همین که ما ذکر می کنیم خط مشی روابط عمومی ، خودش معرف اهمیت داشتن برنامه برای اجرای هدف اصلی انجمن می باشد . اطلاعات دادن به مردم اگر صحیح انجام شود ، تبلیغات نیست بلکه ، کوششی است در جهت جالب کردن جلسات معتادان گمنام برای آن کسانی که احتمال دارد به این انجمن احتیاج داشته باشند .

ما به عنوان گروهها ، هیئت های خدماتی و کمیته های جلسات معتادان گمنام ، آگاهانه و با صرف انرژی ، سعی در ایجاد یک روابط عمومی خوب داریم . رابطه خوب ما با جامعه ، خود مسئله ای نیست که اتفاقی پیش آمده باشد بلکه پلی است که در نتیجه پیمودن آن ، پیام رسانی ما به معتادان بهتر می شود .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

It works how and why ؛ دوازده قدم و دوازده سنت معتادان گمنام

  • کد کتاب: 51730 - 9/6
  • موجودی: در انبار
  • 40,000ریال

برچسب ها: اعتیاد, مواد مخدر, کتاب It works how and why ؛ دوازده قدم و دوازده سنت معتادان گمنام