دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

درباره ما

دسترسي به اطلاعات كافي در مورد كتاب در كشور ما همواره با مشكلات فراواني همراه بوده و هست . اين كمبود ما را بر آن داشت تا به ايجاد اين سايت همت گماريم اين سايت شامل اطلاعات جامع و مفيدي در مورد ناشرين ؛ نويسندگان ؛ مترجمين و همچنين معرفي تازه ترين عناو ين كتاب مي باشد .
طبقه بندي انجام شده ميانبري است که جوينده کتاب را از مراجعات مکرر و خسته کنند ه بي نياز ميکند .

شركت " گسترش فرهنگ رايانه اي كتاب " در سال 1382 تأسيس شد. هدف كلي از تأسيس شركت، گسترش فرهنگ كتابخواني از طريق اطلاع رساني سريع، وسيع و سازمان يافته و تهيه آسان كتاب بود.

از نظر مديريت سايت، جامعه كتابخوان ايران سال ها در آرزوي دستيابي به اطلاعات سريع و دقيق كتاب به سر مي برد و ايجاد سايت iketab گامي موثر و كارا و مطابق با علم روز ارزيابي مي شد.

در بسياري از كشورهاي پيشرفته سايت هاي اينترنتي مربوط به حوزه كتاب و محصولات فرهنگي به اين آرزوي ديرينه قشر كتابخوان كشور مطبوع خود جامه عمل پوشانده بودند (مانند AMAZOM يا B&N و ...) و اينك زمان آن فرا رسيده بود كه چنين قدمي براي اعتلاي فرهنگي ايران و ايرانيان نيز براشته شود.

شركت توسط سرمايه خصوصي و به كمك و مديريت جمعي از دوستداران كتاب سازمان يافت و در نهايت بدون حمايت مالي در مدت اندکی به يكي از بزرگترين و به روزترين سايت هاي اطلاع رساني كتاب تبديل شد.

بسياري از سياست گذاري هاي بديع و نوين شركت جنبه آزمون و خطا داشت و بر پايه مشكلات خود مديران و دست اندركاران سايت ( به عنوان اشخاصي كتابخوان) طراحي و اجرا شد.

برطبق چنين سياست هايي نياز جامعه فرهنگي ايران تنها با يك بانك اطلاعاتي برآورده نمي شد زيرا خوانندگان كتاب همچنان از محتوي و موضوع كتب منتشره در موضوعات عمومي يا تخصصي مورد علاقه خود بي خبر مي ماندند. به همين دليل قرارگرفتن كل مطالب و مشخصات مربوط به كتاب (اعم از عكس جلد ـ نويسنده و مترجم ـ خلاصه اي از مطالب كتاب ـ قيمت ـ ناشر و ...) در دستور كار شركت قرارگرفت و در حال حاضر بيش از ۶۵۰ ناشر فعال كشور كارنامه نشر خود را مطابق با استانداردهاي يادشده در سايت iketab به علاقمندان كتاب و كتابخواني معرفي مي كنند. 

و مي دانيم هنوز راه درازي در پيش رو خواهيم داشت ...

کلیه دومین های ( اسامی تجاری اینترنتی )  زیر مربوط به شرکت " گسترش فرهنگ رایانه ای کتاب " بوده و هریک حکم واحد را دارا می باشد:

iketab.com

persianbook.net

persianbook.org

persiansbook.ir

pbooks.ir

 

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات