كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
BARCA ؛ مگبوک بارسلونا کتابمجله شماره یک

BARCA ؛ مگبوک بارسلونا کتابمجله شماره یک

نویسنده: امید هاشمی نژاد - شروین هادوی
ناشر: مولف
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 100
اندازه کتاب: رحلی - سال انتشار: 1396

 

مروری بر کتاب

گلاسه - مصور

کلکسیون نگه داشتنی بارسلونا ؛ هر آنچه هر بارسایی باید بداند

از خوان گمپر تا یوهان کرایف ؛ از نیمار تا دمبله ؛ قصه تولد یک تیم افسانه ای

دیدارهای خاطره انگیز ال کلاسیکو

افسانه صعود ، خیلی نادر خیلی کمیاب

اولین مسابقه رسمی ، 10 در برابر 10

باشگاه بارسلونا به دلیل داشتن بازیکنان افسانه ای و برترین فلسفه فوتبالی به «فراتر از یک باشگاه» در جهان مشهور است. در هیچ کجای دنیا باشگاه فوتبالی به این شکل وجود ندارد. درخشش تیم ، حضور و دخالت طرفداران در مدیریت باشگاه و موقعیت آن به عنوان نمادی از فرهنگ کاتالان همگی با هم نه تنها فقط یک نهاد و موسسه فوتبالی بلکه یک روش کامل و بی نقص زندگی را به وجود آورده است. این مگبوک با در اختیار گرفتن یک میراث صد ساله ، تاریخ و پیروزی های این نهاد ورزشی مشهور در سطح جهانی را شرح می دهد.

مگبوک نه مجله است و نه کتاب. «کتابمجله» است. این محصول جدیدی که در دستان شما است اولین جلد از یک دوره است. در میان مگبوک های بارسلونا ، مجله کتاب هایی از رئال مادرید ، میلان ، بایرن مونیخ ، آرسنال ، منچستر ، آرسن ونگر و ... نیز منتشر خواهد شد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

BARCA ؛ مگبوک بارسلونا کتابمجله شماره یک

  • ناشر: مولف
  • کد کتاب: 54441
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: امید هاشمی نژاد, شروین هادوی, ورزش, فوتبال, بارسلونا, بارسا, اسپانیا, تاریخ فوتبال, کتاب BARCA ؛ مگبوک بارسلونا کتابمجله شماره یک