كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
61 ساعت

61 ساعت

نویسنده: لی چایلد
مترجم: محمد عباس آبادی
ناشر: تندیس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 519
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 2 

 

مروری بر کتاب 

از سری کتاب های جک ریچر

اتوبوسی در طوفان و برفی شدید دچار سانحه می شود و جک ریچر را در مواجهه ای مرگبار قرار می دهد. در نزدیکی های بولتون در ایالت داکوتای جنوبی، زنی شجاع برای برقراری عدالت در برابر نیروهایی شرور در حال مبارزه است. این زن برای زنده ماندن و شهادت دادن در دادگاه به کمک نیاز دارد چرا که قاتلی حرفه ای و سنگدل که هیچ وقت تیرش به خطا نرفته، در حال آمدن به بولتون است.

نقشه ی اصلی ریچر ادامه دادن به مسیر خود بود اما 61 ساعت آینده همه چیز را تغییر خواهد داد. در این داستان هیجان انگیز، اسرار، بسیار مرگبارتر و دشمن های ریچر، بسیار قدرتمندتر از چیزی هستند که او می توانست تصورش را بکند. جک ریچر برای نجات جان این زن تا کجا پیش خواهد رفت؟

داستان در شهری به شدت سرد و پوشیده از برف به نام بولتون در داکوتای جنوبی می‌گذرد و با تصادف یک اتوبوس توریستی که از قضا ریچر هم از مسافران آن است آغاز می‌شود. ریچر پس از ورود به شهر متوجه می‌شود یک باند مواد مخدر در صدد ار بین بردن جانت سالتر است و او کسی است که شاهد یکی از معاملات آن باند بوده است.

جیم گرانت با نام مستعار لی نویسنده انگلیسی است که بیشتر به‌خاطر نوشتن مجموعه رمان‌های تریلر جک ریچر شناخته شده است.اولین کتاب او به نام قتلگاه در سال ۱۹۹۷ برنده جایزه آنتونی برای بهترین رمان اول شد.

جک ریچر مرد کم‌حرف، تودار، تک‌رو و چهارشانه‌ای با قد ۱٫۹۶ متر و وزن ۱۱۰ کیلوگرم است، عاشق ریاضیات است، توانایی محاسباتی ذهنی بالایی دارد، و با آموزش‌هایش در انواع رشته‌های رزمی، در نبرد تن‌به‌تن مهارت فراوانی دارد. با داشتن پدری ارتشی، از کودکی سیستم ارزشی درونی قوی‌ای در او شکل گرفته که هنوز از آن تبعیت می‌کند و هر جا ظلمی ببیند، می‌کوشد تا عدالت را برقرار کند. در عین اینکه در هنگام نبرد با نهایت خونسردی و بدون احساسات آنچه لازم است را انجام می‌دهد، شخصیتش وجهی هنرمندانه نیز دارد: او شیفته موسیقی بلوز است.

 

جوایزی که این کتاب برنده شده است

بهترین رمان Anthony Award
بهترین رمان Barry Award
بهترین رمان جنایی
بهترین رمان Dilys Award
بهترین رمان ترجمه شده از انجمن داستان های ماجراجویانه ژاپن

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

61 ساعت

  • 680,000ریال
  • 610,000ریال

برچسب ها: لی چایلد, محمد عباس آبادی, داستان های جنایی, داستان های امریکایی, داستان های پلیسی, جک ریچر, کتاب 61 ساعت