کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
57 درس برای تقویت حافظه

57 درس برای تقویت حافظه

نویسنده: عبدالکریم قریب
ناشر: نشر توسعه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 220
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1375 - دوره چاپ: 13

کیفیت : نو ؛ صفحه اول کتاب مهر خورده است.

 

مروری بر کتاب

مصور

هیچ پیش داوری به اندازه آنکه حافظه یک موهبت است رواج ندارد. میلیون ها نفر فکر میکنند که حافظه ای خوب یا بد دارند و اگر جزو اشخاص نامستعد باشند، کاری نمیشود کرد. آزمایشهای علمی بسیار، کاملا خلاف آن را ثابت میکند. حافظه یک موهبت نیست و هرکس بخواهد میتواند حافظه ای بیشتر از حد طبیعی داشته باشد.

مانند سایر استعدادهای بدن انسان، مغز میتواند پرورش یابد و حافظه پیشرفت و تکامل حاصل کند. تنها مسئله ورزیدگی و تمرین است، و این تمرین آسان و در دسترس همگان است.

شما که این سطرها را میخوانید، هر اعتقادی درباره حافظه کنونی خود داشته باشید، می توانید به آسانی امکانات حافظه خود را یا و شاید هم برابر کنید. این گفتهای اغراقآمیز نیست، بلکه مبتنی بر هزاران مورد زنده است و به زودی خواهید دانست که چگونه شما هم میتوانید حافظه های شگفت انگیز داشته باشید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

57 درس برای تقویت حافظه

  • ناشر: توسعه
  • کد کتاب: 97828 - 68/6
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال
  • 145,000ریال

برچسب ها: عبدالکریم قریب, حافظه, یادگیری, روانشناسی یادگیری, هوش, کتاب 57 درس برای تقویت حافظه