منو
سبد خرید

525 راه برای مدیریت بهتر

525 راه برای مدیریت بهتر
-20 %
525 راه برای مدیریت بهتر
  • موجودی: موجود
  • مدل: 126443 - 111/6
  • وزن: 0.50kg
280,000 ریال
350,000 ریال

525 راه برای مدیریت بهتر

نویسنده:  ران کلمن گلیزبری
مترجم : محمد محمود

ناشر: جامعه نو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 204
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مجموعه حاضر در قالب نکات محرک، تاثیر گذار، عملی، جذاب، کوتاه و سودمند، 525 روش را که سبب ایجاد مدیریت کارآمد و موفق می شود بیان می دارد و با ارائه جدول هایی تحت عنوان طرح عملی زمینه ساختن و استفاده از آموزه های تئوری را فراهم می آورد. راهنمایی مناسب برای مدیران تازه کار و حتی تمام مدیرانی که دارای تجربه مدیریتی بالایی هستند.

توجه به نیروی انسانی طی سال‌های اخیر بخش مهمی از زمان و سرمایهٔ سازمان‌های پیشرو را به خود اختصاص داده است و مدیران هوشمند با سرمایه‌گذاری در زمینهٔ توسعه و ارتقای نیروی انسانی، کارآیی و برتری سازمان خود را تضمین می‌کنند. به‌دلیل اهمیت فزایندهٔ نیروی انسانی، مسائل انگیزشی، ارضای نیازهای معنوی، فراهم‌آوردن فضایی برای رشد و خلاقیت، همراه با ایجاد محیطی ایمن، سالم و صلح‌آمیز در کنار تأمین نیازهای مادی کارکنان حتی بعد از پایان خدمت، مورد توجه قرار گرفته است.

برخورد کردن و سر و کله زدن با افراد می تواند سخت یا ناراحت کنند باشد، اما به هرحال بخشی از کار شماست. وقتی افرادتان برای درخواست کمک به سراغ شما می آیند، هرگز به آنها نگویید: «خود شما باید خودتان را جمع و جور کنید.» اگر اینگونه رفتار کنید، باعث ناراحتی و نا خشنودی بیشتری خواهید شد و تاثیر مشکلات را طولانی تر می کنید.

اگر ماهرانه واکنش نشان دهید، احترام و عزت زیادی به دست می آورید و در شرایط سخت تر، تصمیمات بهتری می گیرید و همه تمرکز خود را صرف دستیابی به موفقیت در کاری می کنید که در دست دارید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات