كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
52 قصه از هانس کریستین اندرسون

52 قصه از هانس کریستین اندرسون

نویسنده: هانس کریستین اندرسن
مترجم: کامبیز هادی پور
ناشر: سماء
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 352
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 8

 

مروری بر کتاب

مجموعه ی هزار سال قصه

هانس کریستین اندرسن ؛ نویسنده بزرگ دانمارکی در ابتدا کتاب‌هایی که برای بزرگسالان نوشته بود به نظر خودش مهم‌تر از فانتزی‌هایش بودند، اما به مرور زمان دریافت که همین داستان‌های عامیانه وجوه پایداری از زندگی بشری و شخصیت داستانی را آشکارا و به شکلی مسحورکننده به تصویر می‌کشند. این امر دو پی‌آمد داشت.

از معروف‌ترین داستان‌های او می‌توان از پری دریایی، بندانگشتی، جوجه اردک زشت، زندگی من، ملکه برفی، دخترک کبریت فروش و لباس جدید امپراتور نام برد.

داستان‌هایش به ۱۵۰ زبان ترجمه شده‌است. و هم چنان میلیون‌ها نسخه آن در سراسر جهان چاپ می‌شود. وی بیش از دویست داستان نوشته است

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

52 قصه از هانس کریستین اندرسون

  • ناشر: سماء
  • کد کتاب: 103305
  • موجودی: در انبار
  • 580,000ریال
  • 522,000ریال

برچسب ها: هانس کریستین اندرسن, کامبیز هادی پور, افسانه های اروپایی, داستان های نوجوان, کتاب 52 قصه از هانس کریستین اندرسون