دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

5 قصه گزیده از اسکار وایلد

پنج قصه ی گزیده از اسکار وایلد

نویسنده: اسکار وایلد
مترجم: طلیعه خادمیان
ناشر: افق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 88
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

مصور

کودکان افسانه ها را دوست دارند، شاید به این علت که افسانه ها به دوران کودکی بشر تعلق دارند! به راستی هیچ چیز بهتر از این یادگار های زیبا ما را با پدران و مادران باستانی مان پیوند نمی دهد.

اسکار وایلد شاعر، نمایش نامه نویس و داستان پرداز بزرگ ایرلندی در شمار مطرح ترین نویسندگان قرن نوزدهم است. وایلد در آثارش به ویژه در قصه هایی که برای نسل جوان نوشته بی آن که زبان به پند بگشاید، با بیان نکته های ظریف و با زبانی سرشار از طنز خواننده را به انتخاب راه ها و صفات بهتر رهنمون می شود.

این کتاب مجموعه ی پنج قصه ی به یاد ماندنی از اسکار وایلد است که با تصاویری زیبا و ماندگار همراه شده است. وایلد در آثارش‌ به‌ویژه‌ در قصه‌هایی‌ که‌ برای‌ نسل‌ جوان‌ نوشته‌ بی‌ آن‌که‌ زبان‌ به‌ پند بگشاید، با بیان‌ نکته‌های‌ ظریف‌ و با زبانی‌ سرشار از طنز خواننده‌ را به‌ انتخاب‌ راه‌ها و صفات‌ بهتر رهنمون‌ می‌کند.

...قصه مجسمه ی زیبای شاهزاده ای است که روزگاری در این شهر میزیسته و همه از او به خوبی وقشنگی یاد میکنند تا اینکه پرستوی قصه ما عاشق شاهزاده می شود و در کنار او برای مدتی زندگی میکند و ماجراهایی که پیش می آید و در اخر پرستو نمی تواند از ان دل بکند…


فهرست

درباره اسکار وایلد
شاهزاده خوشبخت
دوستان وفادار
حکایت بلبل و گل سرخ
موشک استثنایی
غول خودخواه

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات