كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
444 یادداشت شخصی از 100 هنرمند

444 یادداشت شخصی از 100 هنرمند

نویسنده: دان دی وریز سوکول
مترجم: سونیا رضاپور
ناشر: یساولی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 132
اندازه کتاب: خشتی - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ:
1

 

مروری بر کتاب

مصور - گلاسه - رنگی

وقتي به يادداشت هنري كسي نگاه مي‌كنيد، چه چيزي به نظرتان جالب‌تر است، پيدا كردن مشتي افكار، مشاهدات، يادداشت‌هاي اتفاقي يا پيش‌طرح‌هاي غير عادي؟ شايد اين نگاهي همراه با كنجكاوي بيش از حد به قلمروي شخصي هنرمند باشد، ايده‌ها، تصورات، لايه‌هاي قابل لمس مركب و رنگ و خرت و پرت‌هاي ديگر. با ورق زدن هر صفحه، رموز و بينش‌هاي تازه‌اي براي ما آشكار مي‌شود. و چه عاملي به ما شهامت شركت در اين صفحات و ارائه آثار خود را مي‌دهد؟ شايد اين دانشي است كه افراد هم‌فكر دريافت مي‌كنند يا دراختيار ما قرار مي‌دهند؟

ارائه اين يادداشت‌ها، روشي است براي شريك شدن با يكديگر. پس از فراخوان اوليه براي شركت در اين كتاب، طرح‌هاي گوناگوني به دفر ما سرازير شد، نه تنها از ايالات متحده بلكه از كانادا، بريتانياي كبير، هلند، هندوستان، ژاپن، كلمبيا، برزيل، ايرلند و لبنان. فراخوان ما شامل نوع خاصي از طرح‌ها بود، پيش‌طرح‌ها يا طرح‌هاي سرسري، با استفاده از تركيب ابزارها، بر پايه پارچه، كار مشترك، گرافيكي و متني، طرح‌هايي با استفاده از مواد دم‌دستي و نيز يادداشت‌هاي خام يا نهايي. به همين دليل، تصميم گرفتيم گزينش اختياري نداشته باشيم و كتاب را به بخش‌هاي معين تقسيم نكنيم، طرح‌ها مانند جاده‌اي طولاني برگرفته از الهام، در اين كتاب جريان دارند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

444 یادداشت شخصی از 100 هنرمند

  • ناشر: یساولی
  • کد کتاب: 104274 - 15/3
  • موجودی: در انبار
  • 300,000ریال

برچسب ها: دان دی وریز سوکول, سونیا رضاپور, نقاشی, طراحی, گرافیک, مقالات هنری, فلسفه هنر, جامعه شناسی هنر, کتاب 444 یادداشت شخصی از 100 هنرمند