منو
سبد خرید

40 فکر سمی

40 فکر سمی
-19 %
40 فکر سمی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 121813 - 119/3
  • وزن: 0.40kg
225,000 ریال
279,000 ریال

40 فکر سمی

نويسنده: آرنولد لازاروس , كلیفورد لازاروس , آلن فی
مترجم: شمس الدین حسینی,الهام آرام نیا
ناشر: نسل نو اندیش
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 180
اندازه كتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب 

حتی یک لحظه هم این افکار را باور نکن!

 در روز مادر به مقاله ی جالبی درباره ی توصیه های مادران چاپ شد که بچه های دیورز و بزرگسالان امروز آنها را به یاد می آورند. این نصایح شامل چنین مواردی بود: هرگز لقمه ای بزرگ تر از دهانت برندار. ساکت و دست به سینه بنشین. این توصیه ها و توصیه هایی مشابه، نسل اندر نسل از مادر به فرزند انتقال داده شده است، اما این به معنای درست بودن آنها نیست! جای تعجب است که هنوز اشخاص باهوش و روشنفر زیادی که خودشان را مردمانی مطلع و آگاه می دانند، از عقاید و فلسفه هایی پیروی می کنند که شادمانی خودشان را تخریب می کند و آارمش و سلامت دوستان و خانواده شان را از بین می برد. این کتاب برای اشخاصی که زندگی خود و عزیزانشان را تخریب می کنند، نوشته شده است.

مادر دی‌نا به سرعت وارد عمل شد. او دخترش را سوار اتومبیل کرد و با سرعت به سوی بیمارستان برد. آخرین چیزی که دی‌نا به خاطر دارد این است که مادرش با وحشت، نامش را بر زبان می‌راند. سپس واقعیت، دستخوش تغییر و دگرگونی گردید... «به خاطر دارم که نور درخشانی را مشاهده کردم. عمیقا کنجکاو بودم و به سوی آن نور جذب می‌شدم. درست به این می‌مانست که به فلاشِ یک دوربین خیره شده‌ام: نوری متمایل به سپید، که همزمان به طلایی نیز می‌زد... ناگهان دست‌هایی مرا از حرکت بازداشت و من پدر و مادربزرگم را در کنارم مشاهده کردم.

آن دست‌ها و نیز پدر و مادربزرگم هنوز جزو آن نورِ بسیار درخشان نبودند، امّا آن‌ها نیز به سهم خویش، تابناک و درخشنده بودند. ناگهان صدها دست دیگر دیدم! در هر سو، دست‌هایی وجود داشت! درست مانند مجسمه‌های یونان باستان بودند! آن‌ها همه به من اشاره می‌کردند که به سوی پدر و مادربزرگم پیش بروم. یعنی کسانی که سال‌ها بود از دنیا رفته بودند...

مجموعه کتاب های در آغوش نور با ترجمه دکتر فریده مهدوی دامغانی بازگو کننده تجربه نویسنده کتاب از مرگ و بازگشت دوباره به دنیا است.بتی جین ایدی ، بانوی نویسنده این کتاب، در سی و یک سالگی ، پس از عملی جراحی، در اتاق بیمارستانی بدرود حیات می گوید.

تجربه نزدیک به مرگ نویسنده این کتاب از بهترین نمونه های دستیابی به حقیقتی انکار ناپذیر درباره حیات پس از مرگ و بازگشت به سرای اصلی، در جوار حق تعالی به شمار می رود. زندگی نویسنده کتاب بعد از آن تجربه عمیقا دستخوش تغییر و دگر گونی ژرفی گشت.

به راستی مردن ارزش این را دارد که آدمی دریابد حیات و هستی از چه معنایی برخوردار است...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات