منو
سبد خرید

365 روز

365 روز
-20 %
365 روز
208,000 ریال
260,000 ریال
  • موجودی: موجود
  • مدل: 34980
  • وزن: 0.60kg
  • SKU: 51020

365 روز

نویسنده: مری جین رایان
مترجم: فیروزه مهرزاد
ناشر: پردیس دانش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 456
اندازه کتاب: رقعی  - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 1

مروری بر کتاب 

هر روز از سال شادی را در زندگی  خود تجربه کنید

 

هر روز شادی را تمرین و رشد آن را تماشا کنید. شادی میتواند به عادت تبدیل شود.این گنجینه،راهنمای عملی برای ساختن عادت خوشحالی است.خواندن این کتاب مانند آن است که هر روز صورت تان را روبه خورشید بگیرید و از هر پرتو کوچک آن قلب خود را گرم کنید.این کتاب را به عنوان راهکارهای شادی بخش روزانه در نظر بگیرید.بعضی از پیشنهادهایش باعث تغییر نگرش تعدادی موارد سرگرم کننده و بعضی به عادت خوردن یا به روش های کارکردمان اشاره دارد.امتحان کنید حتما دوست خواهید داشت.

با پیوند بین خواسته‌های قلبی‌تان و جادوی شمع چطورید؟

از هنگام کشف آتش، شمع تقریباً در هر مذهبی و رسمی به‌کار گرفته شده‌ است. شعله سمبل انرژی نیت‌هاست که هم‌‌ رها می‌شود و هم جذب می‌گردد، نور شمع این خواست‌ها را هدایت و روشن می‌کند. قطرات موم به قدرت زمین اشاره دارد درحالی‌که رقص شعله انرژی آشکارسازی را نشان می‌دهد…» اجازه دهید من هم نکته‌ای اضافه کنم: به نیت‌تان دقت کنید چون اگر ایمان داشته باشید به آن دست می‌یابید.

هنگام انتخاب شمع‌ به روان‌شناسی رنگ‌ها توجه کنید: نارنجی نشان تمرکز، ثبات احساسی، سلامت جنسی است؛ زرد نشان خلاقیت؛ سبز نشان نعمت، سلامتی؛ آبی آسمانی نشان آرامش، قدرت درون‌‌یابی؛ آبی تیره نشان حمایت؛ زرشکی نشان قدرت؛ سفید نشان پاکیزگی، شفافیت؛ صورتی نشان افتخار، دوستی، شادی؛ نقره‌ای نشان آرامش و سیاه نشان رهانیدن است

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب