كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
300 نکته مهم درباره نقاشی

300 نکته مهم درباره نقاشی

نویسنده: هلن وان وایک
مترجم: علاء محسنی - سیامک علی زاده
ناشر: اشجع
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 181
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

مصور

نکته های مهم نقاشی بر اساس الفبای انگلیسی طبقه بندی شده اند و به شکل پرسش و پاسخ هستند. در بین نکته ها ارجاع وجود دارد تا پیوستگی مطلب بیشتر باشد. طیف استفاده کنندگان کتاب وسیع است از دانشجویان هنر تا نقاشانی که آموزش آکادمیک ندیده اند و همه کسانی که سئوالات زیادی درباره نقاشی در ذهن دارند.

نویسنده در پیشگفتار این کتاب، مادر شوهر خود " آنا روگوف"را به عنوان زنی که به دلیل پرسشگری، در طول زندگی هرگز طعم شکست را نچشید معرفی کرده و در ادامه به نقل قولی از او اشاره می کند که: تمامی جهان در پیش زبان شماست (پرسیدن عیب نیست، ندانستن عیب است). او معتقد است: اکنون جهان نقاشی را از خلال سوالات و پاسخ هایی که طی سال های متمادی آموزش هنر نقاشی به تعداد بی شمار هنرجویی که با آن ها مواجه بوده ام، پیش روی شما آورده ام.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

300 نکته مهم درباره نقاشی

  • ناشر: اشجع
  • کد کتاب: 110146 - 57/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: هلن وان وایک, علاء محسنی, سیامک علی زاده, نقاشی, طراحی, کتاب 300 نکته مهم درباره نقاشی