كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
275 روز بازرگان

275 روز بازرگان

نویسنده: مسعود بهنود
ناشر: علم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 841
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 6


مروری بر کتاب

در این کتاب که با قلم مسعود بهنود به تحریر در آمده، ۱۴ مقاله مستقل از زاویه مشخصی به ۲۷۵ روز دولت موقت مهندس مهدی بازرگان می‌نگرد، و هر جا لازم بوده دوربین را به گذشته گردش می‌دهد. در پایان این چهارده روایت، روزشمار این دوران (۲۷۵ روز تصدی نخست وزیری بازرگان) در فصل دوم کتاب خوانده می‌شود. سر تیترها و اتفاقهای آن دوران به زیبایی به تحریر در آمده که گویی صحنه‌ها مدام در حال رخ دادن می‌باشد و آدمی را در بطن انقلاب ۵۷ می برد.

باورم نیست که تاریخ تکرار میشود امال میگویم این قدر هست که حرکات انسانی دارای قانونمندی هایی است که در صورت پدید آمدن شرایط واوضاع مشابه،یکسان عمل میکند... همانطور که در مقدمهٔ این کتاب ارزشمند آمده ۲۷۵ روز عمر دولت موقت به ریاست مهندس بازرگان، پر تلاطم‌ترین دوران تاریخ پس از انقلاب ایران است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

275 روز بازرگان

  • ناشر: علم
  • کد کتاب: 107646 - 114/8
  • موجودی: در انبار
  • 1,450,000ریال
  • 1,240,000ریال

برچسب ها: مسعود بهنود, مهدی بازرگان, مهندس بازرگان, تاریخ سیاسی ایران, جمهوری اسلامی, دولت موقت, نخست وزیران ایران, پهلوی, کتاب ۲۷۵ روز بازرگان