دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

26 راز درباره فنگ شویی

26 راز درباره ی فنگ شویی

نویسنده: الویز هلم
مترجم: افشین تابعی
ناشر: نسل نو اندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 111
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مصور

طرح هایی برای بهبود شانس و اقبال شما، ثروت بیشتری کسب کنید ...

فنگ شویی (به که معنای باد و آب است) هنر باستانی شرق برای ترویج سلامتی، شادی، سعادت، انرژی و شور و اشتیاق از طریق چیده مان صحیح اشیا و دکور مناسب است. هدف فنگ شویی در مجموع خلق حس هماهنگی در خانه فرد و در نتیجه زندگی اوست.

فنگ‌شویی از هزاران سال پیش، در مشرق‌زمین به کار می‌رفته است، اما در تمدن غرب امری جدید است. فنگ‌شویی، مجموعه‌ای از عقاید و اعمال است. هنگامی که افراد اصول آن را دریابند، می‌توانند در هر محیط و موقعیتی، هارمونی آسایش و توازنی تقریبی ایجاد کنند.

نگارنده در کتاب حاضر، ضمن توضیح فنگ‌شویی در قالب 26 راز، در چیدمان (دکوراسیون) منزل افراد برای بهبود سلامت، افزایش ثروت و ایجاد نظم و هماهنگی کلی در زندگی‌شان به آنها یاری می‌رساند. پاره‌ای از این رازها عبارت‌اند از: اتاق نشیمنتان را متعادل و هماهنگ سازید؛ مطمئن شوید که اتاق خوابتان پناهگاه امنی است؛ وسایل شکسته را تعویض یا تعمیر کنید؛ اطرافتان را شلوغ نکنید؛ جنوب شرقی؛ ناحیه ثروت منزل و جنوب؛ ناحیه شهرت را فعال کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات