كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
25 اصل حیاتی موفقیت ؛ جیبی

25 اصل حیاتی موفقیت ؛

نویسنده: جک کانفیلد
مترجم: امیرمحمد قدس شریفی
ناشر: گرایش تازه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 472
اندازه کتاب: جیبی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

در هفت جلد

جک کنفیلد هم ‏اکنون یکی از سخنرانان انگیزشی و از نویسندگان برجسته آمریکا است. او پیش از آغاز نویسندگی و سخنرانی، معلم مدرسه بود و سپس دو سال نیز زیر دست دابلیو کلمنت استون کار کرد. کنفیلد علاوه بر کتاب‏‌ها و سخنرانی‏‌های بسیار موفقش، بیشتر شهرت خود را مدیون مجموعه کتاب‏‌های «سوپ جو برای روح» است.

آیا تا به حال هنگام رانندگی متوجه شده‌اید که ترمز دستی هنوز بالاست! آیا برای رهایی از فشار ترمز، بیشتر گاز دادید؟ خوب مسلما نه! ترمز را رها کردید و بدون فشار بیشتر، تند و سریع به حرکت خود ادامه دادید...

انسان‌های موفق دریافته‌اند که به جای افزایش قدرت اراده به هر عنوان موتور محرک موفقیت، راحت‌تر است که ترمز را خلاص کنند و از دست افکار محدود کننده رهایی یافته و تصاویر ذهنی خود را تغییر دهند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

25 اصل حیاتی موفقیت ؛ جیبی

  • 298,000ریال
  • 270,000ریال

برچسب ها: جک کانفیلد, امیرمحمد قدس شریفی, روانشناسی موفقیت, کتاب 25 اصل حیاتی موفقیت ؛ هفت جلدی