کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
20 آزمون برای شناخت خود

20 آزمون برای شناخت خود

نویسنده: میشل گوکلن,فرانسواز گوکلن
مترجم: ساعد زمان
ناشر: ققنوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 251
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1379 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

آیا شما متعادل‌، صبور، منظم‌، درونگرا، حسود، ظالم‌، یا... هستید؟ آیا با شرایط‌ دنیای‌ مدرن‌ انطباق دارید؟ و آیا خود را می‌شناسید؟ این‌ کتاب‌ دارای‌ ۶۰۰ سؤال‌ است‌ که‌ این‌ سؤال‌ها جنبه‌های‌ مختلف‌ شخصیت‌ شما را مورد بررسی‌ قرار می‌دهند.

هر یک از ما خصوصیات شخصیتی بی شماری را در خود داریم که بخشی از آن ظاهر، و بخش دیگر پنهان است. آگاهی از این خصوصیات شخصیتی، نکته مهمی است و قابلیت‌ها و تواناییهای شخصیتی و هوشی ما، همیشه غنی‌تر از آن حدی است که تصور می کنیم. متأسفانه، از دوران کودکی اطرافیان ما به غلط سعی می کنند شخصیت ما را به تعدادی از ترکیبات واجزای انگشت شمار تقلیل دهند.

به عنوان مثال «او بچه‌ی آرامی است» یا « این یکی سرکش و وحشی است» و با این روش، می کوشند صرفا برای راحتی خود، ما را در یک شخصیت کلاسه شده محبوس کنند. قضاوت‌هایی که از سوی اطرافیان در این مورد اظهار می شود، این اجازه را نمی دهد که بتوانیم از این طریق، تنوع بسیار زیاد توانایی‌های شخصیتی خود را بشناسیم. بنابراین برای شناخت این شخصیت ها چه باید کرد؟ این کتاب می کوشد به هر کس کمک کند تا بتواند شخصیت خویش را دوباره برای خود تعریف کند.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

20 آزمون برای شناخت خود

  • ناشر: ققنوس
  • کد کتاب: 100700 - 108/3
  • موجودی: در انبار
  • 96,000ریال
  • 80,000ریال

برچسب ها: میشل گوکلن, فرانسواز گوکلن, ساعد زمان, روانشناسی تحلیلی, روانکاوی, روانشناسی اجتماعی, خودکاوی, خودشناسی, ۀزمون های روانشناسی, کتاب 20 آزمون برای شناخت خود