منو
سبد خرید

11 آزمون برای شناخت دیگران

11 آزمون برای شناخت دیگران
-16 %
11 آزمون برای شناخت دیگران
  • موجودی: موجود
  • مدل: 130481 - 19/2
  • وزن: 0.40kg
295,000 ریال
350,000 ریال

11 آزمون برای شناخت دیگران

نویسنده: میشل و فرانسواز گوکلن
مترجم: ساعد زمان
ناشر: ققنوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 209
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1379 - دوره چاپ: 3

کیفیت : در حد نو


مروری بر کتاب

این‌ کتاب‌ به‌ شما امکان‌ کشف‌ راه‌هایی‌ را می‌دهد که‌ معمولاً در اولین‌ برخورد با دیگران‌ نمی‌توان‌ به‌ آن‌ دست‌ یافت‌. با استفاده‌ از راهنمایی‌های‌ این‌ کتاب‌، خصوصیات‌ شخصیتی‌، استعدادها و قابلیت‌های‌ دیگران‌ را کشف‌ می‌کنید.برای این کار، کافی است به نکات زیر توجه کنید:
- چهره همچون تابلویی از شخصیت انسان است.
- رفتارها بیان‌کننده نوع فطرت انسان است.

آزمون‌ها و پرسش‌نامه‌هایی در این کتاب هست که معرف ذهن و اندیشه خلاق، توان درک اعداد و قدرت حافظه افراد است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا در زندگی شغلی و خصوصی خود، ارتباطی بسیار عالی با دیگران برقرار کنید.

طبیعت انسان، مفهومی بسیار پیچیده دارد.
در هیاهوی واکنش‌های متضاد، تحولات گوناگون رفتاری، و تغییرات لحظه ای خلق و خوی و روحیات، که در اطرافیان خود مشاهده می کنیم، چگونه می توان یک روند رفتاری مشخص را جست و جو و کشف کرد؟
چگونه می توان با دیگران به شکل شایسته و مناسبی ارتباط برقرار کرد؟

به خاطر داشته باشید که یک شوخی کوچک یا حرکت بیهوده، می تواند سبب مجادله‌های بی‌ارزش و نهایتا موجب رنجش شود، که به راحتی می توان از آن جلوگیری کرد. این مشکلات روزمره را، روان شناسان بسیاری مورد بررسی قرار داده اند. نظریه‌ی عمومی آنان بر این است که در یک شرایط مشخص، امکان دارد چندین واکنش متنوع از شخص سر بزند و ... 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات