کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
101 قصه از دنیای حیوانات

101 قصه از دنیای حیوانات

نویسنده: راتانا کوتچانارت
مترجم: پریسا همایون روز
ناشر: قدیانی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 128
اندازه کتاب: رحلی گالینگور - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 8

 

مروری بر کتاب

روزی از روزها روباهی هنگام بالا رفتن از پرچین ؛ تعادلش را از دست داد. او فوری بوته خاری را گرفت تا پایین نیفتد ، ولی تیغ‌های بوته خار پاهایش را زخمی کردند. روباه به خاطر آسیبی که دیده بود، بوته خار را سرزنش کرد. بوته خار گفت: حتما عقل از سرت پریده‌ که به من چسبیده‌ای؛ چون من خودم عادت دارم به دیگران بچسبم.

متن فوق بخشی از داستان روباه و بوته خار است که در کتاب حاضر همراه صد قصه دیگر از دنیای حیوانات به رشته تحریر درآمده است که تمام آنها اثر ایزوپ نویسنده یونانی هستند.

این داستان‌های کوتاه یونانی دارای یک پیام اخلاقی مشترک هستند. شایان ذکر است در مقدمه شرح مختصری درباره زندگی ایزوپ ارائه شده است.

از دیگر عنوان‌های داستان‌های کتاب عبارت‌اند از: گربه و موش‌ها ؛ لاک‌پشت و عقاب ؛ شیر و موش ؛ روباه و انگورها ؛ سگ و سایه ؛ شیر و بز ؛ قورباغه و گاو ؛ شیر و الاغ و غاز تخم‌طلا ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

101 قصه از دنیای حیوانات

  • ناشر: قدیانی
  • کد کتاب: 11532
  • موجودی: در انبار
  • 600,000ریال
  • 540,000ریال

برچسب ها: راتانا کوتچانارت, پریسا همایون روز, داستان های کودک, کتاب 101 قصه از دنیای حیوانات