منو
سبد خرید

100 پرسش و پاسخ درباره ی اختلال هول

100 پرسش و پاسخ درباره ی اختلال هول
100 پرسش و پاسخ درباره ی اختلال هول
  • موجودی: موجود
  • مدل: 113583 - 99/3
  • وزن: 0.30kg
120,000 ریال

100 پرسش و پاسخ درباره ی اختلال هول

نویسنده: کارول دبلیو برمن
مترجم: بابک جعفری - محسن خلیل نژاد - مهتاب معتمد
ناشر: قطره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 112
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

پانیک

آمارها دیگر قابل توجه‌تر از آن هستند که بتوان نادیده گرفت. خوش‌بینانه‌ترین آمارهای رسمی نیز شیوع اختلالات روانی را بیست و یک درصد جمعیت عمومی ذکر کرده‌اند. اما هنوز بسیاری از توجه و پرداختن به این معضل فراگیر ابا دارند. چرا؟
یافته‌ها نشان می‌دهد که در پایتخت کشور کم‌تر از نیمی از بیماران به روان‌پزشک مراجعه می‌کنند. هنوز کم نیستند کسانی که نخستین فرد برای رفع مشکل روان‌شناختی خود را از سلک دعانویسان انتخاب می‌کنند.

با این‌که بیش از یک قرن از زایش آموزه‌های جدید در وادی روان‌پزشکی می‌گذرد، هنوز خیلی‌ها در اولین مواجهه با این دسته از بیماری‌ها به دنبال عللی ماورایی و بیرونی می‌گردند.  آیا می‌دانستید به‌رغم پاسخ‌های مناسب درمانی هنوز هم بسیاری از بیماران به دلایلی هم‌چون «برچسب بیماری نخوردن «و» اعتیاد پیدا نکردن» درمان را رها می‌کنند؟

نشرقطره که اشاعه بهداشت روان در میادن آحاد جامعه را از اولویت‌های خود می‌داند، گمان دارد که با اطلاع‌رسانی گسترده علمی در این حوزه می‌تواند علاوه بر پاسخ دادن به پرسش‌های خوانندگان، گامی نیز در جهت رفع معضل دانسته‌های غیرعلمی بردارد.
در این راستا مجموعه جذاب، خواندنی و جدید «صد پرسش و پاسخ» که در قرن اخیر از محبوبیت زیادی در میان اقشار جویای اطلاعات نوین در زمینه‌ی بیماری‌های روان‌پزشکی برخوردار گردیده است را ترجمه و به تدریج آماده‌ی ارائه کرده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات