دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

100 پرسش و پاسخ درباره آلزایمر

صد پرسش و پاسخ درباره آلزایمر

نویسنده: توماس ام. ویسنیوسکی , مارسین سادووسکی
مترجم: بابک جعفری
ناشر: قطره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 200
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

نسیان - فراموشی

امروزه آمارها قابل توجه‌تر از آن هستند که بتوان آنها را نادیده گرفت. خوش‌بینانه‌ترین آمارهای رسمی نیز شیوع اختلالات روانی را بیست و یک درصد جمعیت عمومی ذکر کرده‌اند. اما هنوز افراد بسیاری از توجه و پرداخت به این معضل فراگیر اِبا دارند.چرا؟

یافته‌ها نشان می‌دهند که در پایتخت ایران، تنها کمتر از نیمی از بیماران به روان‌پزشک مراجعه میکنند. هنوز کم نیستند کسانی که نخستین فرد برای رفع مشکل روان‌شناختی خود را از سلک دعا نویسان انتخاب میکنند.

با اینکه بیش از یک قرن از زایش آموزه های جدید در وادی روان پزشکی میگذرد هنوز خیلی‌ها در اولین مواجهه با این دسته از بیماری‌ها به دنبال علل ماورایی و بیرون میگردند. آیا می‌دانستید به رغم پاسخ‌های مناسب درمانی، هنوز بسیاری از بیماران به دلایلی هم چون «برچسب بیماری نخوردن» و «اعتیاد پیدا نکردن به دارو ها» درمان را رها می‌کنند؟

در این راستا نشر قطره با همکاری متخصصان مجرب مجموعه‌ی جذاب، خواندنی و جدید «صد پرسش و پاسخ» را که در قرن اخیر از محبوبیت زیادی در میان اقشار جویای اطلاعات نوین در زمینه ‌ی بیماری‌های روان‌پزشکی بر خوردار شده، ترجمه کرده است و به تدریج ارائه می‌کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات